arty colorker, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek

Białe płytki trójwymiarowe. Arty Colorker

Magia szczegółu, tak producent reklamuje swoje płytki trójwymiarowe. Arty Colorker to kolekcja białych płytek o drobnej strukturze 3D. Zobacz do jakich ciekawych aranżacji wykorzystali je projektanci JETA.

Magia trójwymiaru

Dzięki trójwymiarowym właściwościom płytek ściennych kolekcji Arty Colorker, białe łazienki są niejako wzmocnione i zyskują osobowość. Różne tekstury z lekkimi akcentami połysku sprawiają, że ta biała płytka jest szczególnie interesującym rozwiązaniem ceramicznym. Kolekcja płytek ściennych, które dzięki swemu opalizującemu efektowi i reliefowym fakturom nadają charakteru pomieszczeniom. Jasność, czystość i faktura sprawiają, że ta opcja jest szczególnie atrakcyjna dla wszystkich rodzajów łazienek i kuchni.

Rola szczegółu na płytce Arty Colorker

Szczegół ma jedną najważniejszą zaletę, która go charakteryzuje – szczegółu nie można się nauczyć. Jest to tak ciekawy element wnętrza, mody, aranżacji, że za każdy razem odkrywa się go na nowo. Inaczej wygląda w świetle dziennym, inaczej w sztucznym. Jest czymś innym o poranku, w odróżnieniu od wieczora. Inaczej patrzymy na niego, gdy jesteśmy wypoczęci, inaczej, gdy wszystko ze zmęczenia nam się rozmywa. Szczegół to atrakcja! Atrakcja Twojej łazienki, kuchni, Twoich ścian!

Charakterystyka ogólna
  • ceramiczne płytki ścienne,
  • format: 30×90.

Przyjdź zobaczyć Arty na żywo: salon łazienek w Poznaniusalon łazienek Komornikisalon łazienek Wrocławsalon łazienek Warszawa lub w innych miejscach, gdzie masz blisko!

Arty White + Lenox White + Catalea Desert

Piękna biała łazienka na poddaszu

Arty White + Gatsby Betty Rose + Cersanit Hika Terazzo

Gatsby ZYX

Obejrzyj kilkanaście innych pomysłów na kolejnej stronie…

Dodaj komentarz