arty colorker, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek

Białe płytki trójwymiarowe. Arty Colorker

Magia szczegółu, tak producent reklamuje swoje płytki trójwymiarowe. Arty Colorker to kolekcja białych płytek o drobnej strukturze 3D. Zobacz do jakich ciekawych aranżacji wykorzystali je projektanci JETA.

Magia trójwymiaru

Dzięki trójwymiarowym właściwościom płytek ściennych kolekcji Arty Colorker, białe łazienki są niejako wzmocnione i zyskują osobowość. Różne tekstury z lekkimi akcentami połysku sprawiają, że ta biała płytka jest szczególnie interesującym rozwiązaniem ceramicznym. Kolekcja płytek ściennych, które dzięki swemu opalizującemu efektowi i reliefowym fakturom nadają charakteru pomieszczeniom. Jasność, czystość i faktura sprawiają, że ta opcja jest szczególnie atrakcyjna dla wszystkich rodzajów łazienek i kuchni.

Rola szczegółu na płytce Arty Colorker

Szczegół ma jedną najważniejszą zaletę, która go charakteryzuje – szczegółu nie można się nauczyć. Jest to tak ciekawy element wnętrza, mody, aranżacji, że za każdy razem odkrywa się go na nowo. Inaczej wygląda w świetle dziennym, inaczej w sztucznym. Jest czymś innym o poranku, w odróżnieniu od wieczora. Inaczej patrzymy na niego, gdy jesteśmy wypoczęci, inaczej, gdy wszystko ze zmęczenia nam się rozmywa. Szczegół to atrakcja! Atrakcja Twojej łazienki, kuchni, Twoich ścian!

Charakterystyka ogólna
  • ceramiczne płytki ścienne,
  • format: 30×90.

Przyjdź zobaczyć Arty na żywo: salon łazienek w Poznaniusalon łazienek Komornikisalon łazienek Wrocławsalon łazienek Warszawa lub w innych miejscach, gdzie masz blisko!

Arty White + Gatsby Betty Rose + Cersanit Hika Terazzo

Gatsby ZYX

Arty White i Kyoto

mała łazienka wielofunkcyjna
mała łazienka wielofunkcyjna
previous arrow
next arrow
Slider
 

Białe płytki użyte w projekcie to kolekcja Arty w wersji gładkiej bazowej Arty White, oraz delikatny dekor Arty Kioto. Jasne płytki zostały połączone z kolekcją Tonella, oraz Batista Marengo firmy Cerrad.

projekt: Anna Pilch
(salon łazienek Galeria Polskie Meble, Poznań)


Arty Colorker Lenox i White

arty colorker
previous arrow
next arrow
Slider
 

1 z 2 łazienek w domu, z Arty Lenox oraz Arty White 29,5 x 90 z dodatkiem płytki drewnopodobnej Classic Oak Brown 22,1 x 89 z Opoczna.

projekt: Weronika Kazieko
(salon łazienek w Komornikach)


Jasne tonacje Arty i Bloom

wizualizacja: Aleksandra Maszkowska
(salon łazienek Wrocław ul. Karmelkowa)


Arty White i Lenox

cerrad tacoma
previous arrow
next arrow
Slider
 

Projektantka zaaranżowała łazienkę wykorzystując płytki Arty White, oraz płytkę z dekorem z tej kolekcji Lenox. Płytkę Lenox zaprojektował na ścianie z oknem, którą widzimy od razu po wejściu do łazienki.

projekt: Anna Pilch
(salon łazienek Galeria Polskie Meble, Poznań)


Arty Colorker Lenox i White

arty colorker
previous arrow
next arrow
Slider
 

1 z 2 łazienek w domu, z Arty Colorker. Tym razem Lenox i White sprawdziły się w mniejszym pomieszczeniu. Płytki drewnopodobne z Opoczna.

projekt: Weronika Kazieko
(salon łazienek w Komornikach)


Arty i Lenox

wizualizacja: Anna Walendzik
(salon łazienek we Wrocławiu ul. Karmelkowa)

Inspiracje łazienkowe z Arty Colorker

 

Z kolekcjami Insignia i Gastby

wizualizacja: Zuzanna Dzwoniarska (salon łazienek Galeria Polskie Meble, Poznań)
Gatsby ZYX
moodboard z kolekcjami własnymi JETA:
Arty, Gatsby oraz Cersanit Hika Terazzo

Drewnopodobne

Białe płytki trójwymiarowe o subtelnych wielkościach 3d, doskonale komponują się z drewnopodobnymi kolekcjami gresów, m.in. od Cerrad.

arty colorker
previous arrow
next arrow
Slider
 

Domowe wnętrze

Brązowa, czekoladowa płytka imitująca drewno jest jedyną okładziną płytkarską, która przełamuje spokojny i harmonijny charakter pozostałych płytek marki JETA. Są one w subtelnym, perłowym wykończeniu, zarówno w formie gładkich jak i koronkowo-strukturalnych.

Nie tylko kolory i stonowana atmosfera buduje domowe wnętrze. Znaczenie ma także oświetlenie. Odpowiednio zlokalizowane oświetlenie LED’owe powoduje uwypuklenie mieniących drobinek i wypukłości wybranej ceramiki. W zabudowie obłożonej kafelkami również zlokalizowano oświetlenie LED’owe, które odbijając się od lustra na suficie powoduje równomierne oświetlenie całego wnętrza.

Ciekawostką w projekcie jest rzadko spotykane usytuowanie płytek również na części sufitu. Charakteru dodają na pewno baterie w kolorze czarnym.

domowe wnętrze
wizualizacja: Dawid Gębski
(salon łazienek Poznań Komorniki)

Z kolekcjami Gatsby i Aparici

wizualizacja: Daria Bauer (salon łazienek Galeria Polskie Meble, Poznań)
moodboard z kolekcjami własnymi JETA:
Arty, Aparici i Gatsby

Niro GNB24 i Arty oraz Kyoto

Dodatkiem jest wzorzysta płytka z kolekcji Modern marki Paradyż.

previous arrow
next arrow
Slider
 

wizualizacja: Dawid Gębski
(salon łazienek Poznań Komorniki)

Struktury i faktury

Nawet jasna łazienka może być urozmaicona dzięki zastosowaniu różnorodnych struktur i faktur. Na podłodze, brodziku i zabudowie stelaża projektantka zaplanowała płytki drewnopodobne także w bieli, aby utrzymać świetlisty charakter boksu. Na każdej ścianie wydzieliła element wyłożony inną strukturą. Dzięki jednolitemu kolorowi łazienka jest nadal spójna, nie nudzi się szybko, ale też nie przytłacza mimo dużego nagromadzenia armatury.

previous arrow
next arrow
Slider
 

projekty: Diana Danielczyk
(salon łazienek Marywilska 44, Warszawa)

Arty i Kyoto

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie arty-zatorski-02-1024x683.jpg

W łazience projektant JETA wykorzystał płytki Kyoto White – 29,5 x 90 cm w ilości 4,77 m2 oraz Arty White o tych samych wymiarach w ilości 7,95 m2. Pierwsze kosztowały ok. 570 zł, drugie – 948 zł. Wizualizacja Wojciecha Zatorskiego z salonu łazienek we Wrocławiu przy ul. Karmelkowej.

Dodaj komentarz