PŁYTKI BACHATA

Nowoczesne i wytrzymałe płytki Bachata, które znajdziesz w naszej ofercie, są hitem obecnego sezonu. Ich ponadczasowa stylistyka oraz różnorodność kolorów (zaczynająca się od bieli, a kończąca na czerni z delikatną fakturą drewna) sprawdzają się praktycznie w każdym pomieszczeniu niezależnie od stylu, w jakim zostało zaprojektowane dane wnętrze.

Gdzie można zastosować płytki Bachata?

Płytki Bachata ścienne można z powodzeniem stosować w łazienkach i kuchniach oraz wszędzie tam, gdzie liczy się wytrzymałość połączona z nowoczesnym stylem. Oferujemy różnego rodzaju płytki ceramiczne, które swoim wyglądem przyciągną uwagę każdego. Zastanawiasz się, gdzie najlepiej będą prezentować się płytki Bachata w kolorze białym lub szarym? Bez wątpienia sprawdzą się one idealnie w minimalistycznych lub industrialnych kuchniach jako element wykończenia ściany za blatem kuchennym. W łazienkach mogą stanowić nie tylko ciekawą formę dekoracji, ale też ochrony ściany przed wodą i wilgocią. Stosując nasze płytki Bachata, nie trzeba obawiać się pleśni ani innych niebezpiecznych bakterii w łazience lub kuchni. Łatwość ich czyszczenia to tylko jedna z cech charakterystycznych tego materiału.

Płytki Bachata - charakterystyczne cechy

Przed podjęciem decyzji o zakupie wielu arkuszy płytek Bachata, warto dowiedzieć się nieco więcej na temat ich atutów. Należy do nich zaliczyć na pewno perfekcyjne wykonanie z najwyższej jakości surowców, różnorodność kolorów oraz wytrzymałość. To trzy podstawowe cechy, jakie wyróżniają płytki Bachata spośród innych dostępnych na rynku. Co równie istotne występują one w rozmiarach wynoszących 9,8x29,8 cm, czyli w formie prostokąta, dzięki czemu ich układanie na powierzchni ściany staje się o wiele prostsze niż przypadku tradycyjnych rozmiarów płytek. Typowym produktem są płytki kremowe, które konsumenci zamawiają najczęściej. Można jednak nadać nieco nietypowego charakteru swojej łazience lub kuchni. Wystarczy wybrać czarne płytki Bachata będące kwintesencją elegancji i dobrego stylu. Decydując się na tego typu materiał wykończeniowy, można być pewnym, że spełni on wszelkie oczekiwania konsumenta.

Płytki Bachata - ceny

Biorąc pod uwagę ceny, jakimi wyróżniają się płytki Bachata trzeba zauważyć, iż zaczynają się one od 82,73 zł za metr kwadratowy, a kończą na kwocie 86,04 zł za metr kwadratowy. Na cenę w dużej mierze ma wpływ kolor płytek, jaki zostanie ostatecznie wybrany. Najtańsze są te w typowych barwach szarości i czerni. Jeśli zdecydujesz się na wybór nieco bardziej ekstrawaganckich wzorów, musisz liczyć się z nieco większym wydatkiem, który jest jednak w idealnym stosunku z jakością tego wyrobu.

Blog