PŁYTKI DIVENA

PŁYTKI DIVENA

Nasz sklep internetowy Jeta.pl ma w swojej ofercie wysokiej jakości płytki ceramiczne, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Na uwagę zasługują między innymi produkty Cersanit. To popularna polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem, której wyroby cieszą się uznaniem zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami. Tym, co je wyróżnia, są znakomite parametry, funkcjonalność oraz modny wygląd. Asortyment firmy obejmuje kilkadziesiąt kolekcji różniących się od siebie stylistyką, materiałem wykonania, formatem, kształtem czy kolorem. Płytki Cersanit znakomicie sprawdzają się w domach, mieszkaniach, galeriach handlowych, restauracjach, hotelach oraz biurach. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się płytki Divena.

Płytki Divena inspirowane betonem

Płytki Divena do złudzenia przypominają naturalny beton. To niezwykle popularny w ostatnim czasie materiał, z którym można się spotkać w aranżacjach utrzymanych w stylu surowym, industrialnym, loftowym, minimalistycznym i nowoczesnym. Kafelki są utrzymane w odcieniach szarości. To stonowana, ponadczasowa barwa, która nigdy nie wychodzi z mody i dobrze komponuje się z większością kolorów. Płytki z kolekcji Divena są dostępne w dwóch odcieniach: Grys oraz Light Grys. Ich wymiary to 39,8 x 119,8 cm. Stanowią idealne rozwiązanie do łazienki, kuchni, salonu czy przedpokoju.

Surowe płytki Divena

Płytki Divena mają klasę antypoślizgowości R9, która gwarantuje bezpieczeństwo codziennego użytkowania. Są mrozodoporne, co sprawia, że z powodzeniem można je stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, na przykład na balkonie lub tarasie. Kafelki nie ulegają uszkodzeniu na skutek działania niskich temperatur. Mają 4 klasę ścieralności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Krawędzie płytek są rektyfikowane, co pozwala na montaż z wykorzystaniem minimalnej ilości fugi. W ten sposób można uzyskać jednolitą, gładką powierzchnię bez nieestetycznych wgłębień.

Blog