PŁYTKI OCEAN ROMANCE

Płytki Ocean Romance

Sklep internetowy JETA to miejsce, w którym znajdziesz niezwykle bogatą kolekcję płytek ceramicznych, przeznaczonych do powierzchni łazienkowych. Każda z nich stanowi podstawę do stworzenia niepowtarzalnego wnętrza. Ponadto, oferujemy bardzo korzystne rabaty, które wynoszą aż 4% przy zakupach o wartości powyżej 5000 złotych, 3% przy wartości powyżej 4500 złotych, 2% przy wartości przekraczającej 4000 złotych oraz 1%, jeśli wartość zakupów przekroczy 2000 złotych. Ponadto, przy nabyciu towaru o wartości 2000 złotych netto zapewniamy bezpłatny transport. Nasza oferta to po prostu czysta korzyść, dlatego już teraz poznaj wszystkie dostępne kolekcje, na przykład płytki Ocean Romance. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz terminową dostawę towaru.

Ścienne płytki Ocean Romance, które diametralnie odmienią wnętrze

Płytki Ocean Romance zostały wykonane z doskonałych jakościowo materiałów przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, co gwarantuje, że cechują się odpowiednią wytrzymałością. Dowód na to stanowi gwarancja, która zostaje udzielona aż na sześć lat.

Wyjątkowa kolekcja od marki Opoczno wyróżnia się kolorystyką, którą nawiązuje do morskich klimatów. Obok wersji z gładką powierzchnią i satynowym wykończeniem dostępne są również płytki Ocean Romance z powierzchnią typu struktura. Polecamy modele ścienne, prostokątne o wymiarach 28,1x 29,3 cm, a także wersje w rozmiarze 29x89 cm.

Płytki Ocean Romance marki Opoczno w modnych kolorach

W kolekcji płytek Ocean Romance dominuje barwa niebieska i biała. Takie połączenie natychmiast przywodzi na myśl wakacyjne klimaty, a jednocześnie pozwala na stworzenie wnętrza, które pozwoli na wyciszenie się i zrelaksowanie ciężkim dniu. Płytki Ocean Romance szczególnie dobrze sprawdzą się w łazience utrzymanej w stylu marynistycznym czy nowoczesnym. Szczególną uwagę przykuwają wersje z mozaiką, które można zastosować na wybranych fragmentach łazienkowego pomieszczenia, na jednej ścianie lub też w formie biegnącego wzdłuż paska. To kusząca propozycja także z tego względu, że biel oraz kolor niebieski w ostatnim czasie znacznie zyskały na popularności, dlatego stosuje się je nie tylko w łazienkach, lecz również w salonach czy kuchniach. Polecamy je zarówno do wnętrz prywatnych, jak i do łazienek hotelowych czy szpitalnych.

Blog