PŁYTKI CODICER 25X25

Płytki Codicer 25x25

Sklep internetowy JETA to miejsce, w którym znajdziesz różnego rodzaju płytki ceramiczne pochodzące z kolekcji cenionych i uznanych na rynku producentów. Bogaty asortyment to gwarancja, że każdy z naszych obecnych i przyszłych klientów znajdzie coś dla siebie - jedną z naszych propozycji są płytki Codicer, które idealnie nadają się do aranżacji wnętrza kuchni i łazienki.

Płytki marki Codicer to barwne kafle nawiązujące do stylu orientalnego i śródziemnomorskiego. Kolorowa ceramika z celowo postarzanymi elementami to doskonały wybór do wnętrz w stylu nowoczesnym, tradycyjnym czy skandynawskim. Docenią ją również fani eklektyzmu, którzy lubią łączyć ze sobą różne wzory, kolory i faktury.

Stylowa ceramika do kuchni i łazienki

W naszym sklepie znajdziesz między innymi płytki Codicer 25x25 centymetra wykonane z gresu szkliwionego, który ma wiele zalet. Jedną z nich jest gładka powierzchnia, które subtelnie odbija światło oraz łatwość w utrzymaniu płytek w czystości.

Jest to szczególnie ważne w momencie gdy płytki są położone na przykład w kuchni, gdzie są częściej narażone na zanieczyszczenia, kurz czy zalanie różnego rodzaju substancjami. Najwyższa jakość wykonania, dbałość o detale i funkcjonalność to nie jedyne zalety płytek Codicer - do długiej listy atutów należy również dopisać ciekawą kolorystykę oraz niebanalne wzornictwo.

Płytki stworzone z myślą o wielbicielach różnych stylów

Codicer 25x25 to płytki dedykowane zarówno fanom ponadczasowej klasyki, jak i wszystkim tym, gustującym w stylistyce vintage, prowansalskiej . Z myślą o tych pierwszych projektanci marki przygotowali kolekcję Oxford utrzymaną w modnej, czarno-białej kolorystyce.

Fani eklektyzmu pokochają z kolei mozaiki, na przykład te będące częścią kolekcji Xerea. Celowo postarzane kafle nawiązujące do stylu śródziemnomorskiego znajdziesz w linii Nonna Sofia. Każdy z dostępnych elementów możesz ze sobą swobodnie łączyć, mieszając wzory i kolory, nawet te pozornie ze sobą niepasujące.

Blog