PŁYTKI COLORADO NIGHTS

Colorado nights white ściana 59,3x59,3 g1
140,10 zł/m2 246,58 zł/op.(1.76m2)
Płytki Opoczno wyróżniają się wysoką jakością i precyzją wykonania. Producent płytek Opoczno posiada ogromne doświadczenie, dzięki czemu płytki Opoczno są niezwykle wytrzymałe, solidnie wykonane, funkcjonalne i odporne na uszkodzenia. Płytki Opoczno łączą w sobie doskonałą jakość z bardzo przystępnymi cenami. Ogromny wybór zarówno nowoczesnych, modnych, jak i tradycyjnych i stonowanych wzorów gwarantuje, że znajdą Państwo u nas idealne płytki Opoczno do swojego domu! Oferujemy płytki Opoczno do kuchni i do łazienki, gresy szkliwione, klinkiery, płytki podłogowe oraz ścienne. Zapraszamy na miłe zakupy!

Płytki Colorado Nights

Płytki ceramiczne dostępne w Przedsiębiorstwie Handlowym JETA pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców. To daje nam gwarancję, że oddajemy w ręce naszych klientów solidne materiały, dzięki którym wnętrza ich domów zyskają na funkcjonalności i pięknym wyglądzie. Skorzystanie z naszej oferty gwarantuje jednak o wiele więcej korzyści. Warto wziąć pod uwagę przede wszystkim rabaty, na przykład 1% rabatu przy zakupie towarów o wartości powyżej 2000 złotych. Przy realizacji zamówienia na taką kwotę zapewniamy także bezpłatny dowóz materiałów do klienta, a dodatkowo nasi projektanci bezpłatnie wykonają projekt łazienki. Tym sposobem zyskasz piękne wnętrze. Nasz asortyment dostępny jest również w salonach, które mieszczą się w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu oraz w Komornikach koło Poznania. W jego skład wchodzą także płytki Colorado Nights.

Płytki Colorado Nights - funkcjonalny materiał wykończeniowy w dobrym stylu!

Płytki Colorado Nights od marki Opoczno są przeznaczone do stosowania wewnątrz domów czy obiektów użytku publicznego, jak i do wykańczania powierzchni zewnętrznych. O ich funkcjonalności stanowi przede wszystkim znakomita wytrzymałość, która sprawia, że nawet po długim czasie ich stan pozostanie nienaruszony. Ponadto, nie bez znaczenia pozostaje mrozoodporność, dzięki której prezentowany materiał wykończeniowy nie podda się nawet działaniu niskich temperatur. Płytki Colorado Nights można stosować na ściany oraz na podłogi. Szczególnie dobrze sprawdzą się w łazienkach, kuchniach, salonach, przedpokojach, a nawet na tarasach, ponieważ mają trzecią klasę ścieralności. Ich niewątpliwym atutem jest też idealnie gładka powierzchnia, która przyczynia się do tego, że zachowanie produktu w perfekcyjnej czystości nie sprawi najmniejszego problemu.

Płytki Colorado Nights White - materiały wykończeniowe w najjaśniejszej z barw!

Płytki Colorado Nights powstały z inspiracji betonem, którego barwa coraz częściej gości w pomieszczeniach mieszkalnych czy innych i stanowi niezwykle interesujące tło dla wyposażenia wnętrz. Te kwadratowe modele występują w dwóch odcieniach szarości, a także w kolorze białym, który również ma swoich zwolenników. Płytki Colorado Nights White są w stanie sprawić, że wnętrze wyda się nieco większe, a jednocześnie higienicznie czyste. Dzięki nim łazienka może prezentować się niezwykle efektownie. Zwłaszcza jeśli połączymy je z czerwonymi, czy też kobaltowymi płytkami podłogowymi i szklanymi listwami z tej samej kolekcji.

Blog