PŁYTKI ALAYA

PŁYTKI ALAYA

Płytki ceramiczne polskiej marki Cersanit od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów naszego sklepu internetowego JETA. Trudno się temu dziwić; stanowią połączenie najwyższej jakości wykonania z dbałością o każdy szczegół, funkcjonalności oraz modnego wyglądu. Asortyment Cersanit obejmuje kilkadziesiąt kolekcji różniących się od siebie materiałem wykonania, formatem, kształtem czy kolorem. Poza płytkami jednokolorowymi dostępne są tutaj także modele ozdobione rozmaitymi wzorami, na przykład geometrycznymi oraz takie, które stanowią wierną imitację materiałów typu drewno lub kamień. Godne polecenia są na przykład płytki Alaya.

Płytki Alaya łączące biel i drewno

Płytki Alaya stanowią połączenie bieli i drewna. To ponadczasowe zestawienie, które nigdy nie wychodzi z mody i znajduje zastosowanie zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Poza kafelkami jednokolorowymi kolekcję tę tworzą również modele patchworkowe oraz srebrne, metalowe listowia; można nimi ozdobić lustro czy wannę. W skład serii Alaya wchodzą płytki w rozmiarach 42 x 42 cm, 20 x 60 cm oraz 2 x 60 cm. Są na tyle uniwersalne, że z powodzeniem stosować można je zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Kafelki te będą się znakomicie sprawdzały w łazience, kuchni, salonie czy przedpokoju.

Płytki Alaya o doskonałych parametrach

Płytki Alaya są mrozoodporne, co sprawia, że znajdują zastosowanie również na zewnątrz. To świetne rozwiązanie na balkon, taras, ganek czy do altany. Kafelki nie ulegają uszkodzeniu na skutek działania niskich temperatur. Mają 5 klasę ścieralności, dzięki czemu bez obaw można ich używać w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Tym, co je wyróżnia, jest także odpornośc na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, do jakich może dojść podczas codziennego użytkowania, takie jak zarysowania czy pęknięcia. Płytki Alaya polskiej marki Cersanit są również łatwe w utrzymaniu w czystości.

Blog