PŁYTKI CONCRETE STYLE

PŁYTKI CONCRETE STYLE

Płytki ceramiczne są popularnym elementem wyposażenia kuchni, łazienek, przedpokojów, salonów, balkonów czy tarasów. Dobrze sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach. Z powodzeniem można je stosować również podczas aranżowania hoteli, restauracji czy biur. Nasz sklep internetowy JETA oferuje bogaty wybór wysokiej jakości kafelków renomowanych producentów. Na uwagę zasługują między innymi wyroby wiodącej polskiej marki Cersanit. Jej asortyment obejmuje kilkadziesiąt kolekcji utrzymanych w różnych stylach. Do wyboru są tu płytki o rozmaitych kształtach, kolorach, rozmiarach oraz parametrach takich jak klasa ścieralności, antypoślizgowość czy mrozoodporność. Bardzo ciekawie prezentują się płytki Concrete Style.

Płytki Concrete Style inspirowane betonem

Płytki Concrete Style stanowią idealne rozwiązanie do wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym, loftowym oraz surowym. Twórcy tej kolekcji inspirowali się betonem. Materiał ten cieszy się w ostatnich latach ogromną popularnością i jest nieodłącznym elementem wielu współczesnych aranżacji. Kafelki Concrete Style są utrzymane w odcieniach szarości. To stonowana, ponadczasowa barwa, która nigdy nie wychodzi z mody i dobrze komponuje się z większością kolorów. W skład omawianej kolekcji wchodzą płytki ścienne w rozmiarze 20 x 60 cm oraz podłogowe, których wymiary to 42 x 42 cm. Kafelki o takiej wielkości dobrze sprawdzają się zarówno w niewielkich, jak i nieco bardziej przestronnych pomieszczeniach.

Praktyczne płytki Concrete Style

Płytki Concrete Style mają 3 klasę ścieralności. Sprawia to, że bardzo dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu. Są mrozoodporne, dzięki czemu można je stosować nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych, lecz również na zewnątrz, na przykład na balkonie lub tarasie. Płytki nie ulegają uszkodzeniu na skutek działania niskich temperatur. Są również łatwe w czyszczeniu i odporne na zniszczenia takie jak zarysowania.

Blog