PŁYTKI ABITARE

Płytki Abitare

Mówi się, że najlepsze płytki ceramiczne to te pochodzące z Woch oraz Hiszpanii. I nie ma w tym niczego dziwnego – tamtejsi producenci, korzystając z najlepszych materiałów oraz opanowując do perfekcji sztukę tworzenia tego rodzaju wyrobów, oferują najtrwalsze i najbardziej eleganckie kafelki na rynku, które sprawdzają się nie tylko w kuchniach czy łazienkach, ale nawet salonach i sypialniach. Do najlepszych producentów z Włoch należy Abitare – marka, której płytki ceramiczne znajdziesz w ofercie Jeta!

Dlaczego płytki Abitare?

Abitare to ponad 50-letnie doświadczenie, które wpływa na jakość płytek ceramicznych. Producent do perfekcji opanował procesy tworzenia tego rodzaju wyrobów i doskonale poznał potrzeby swoich klientów, oferując dzisiaj rozwiązania uznawane za jedne z najlepszych na całym świecie. Perfekcja wykonania oraz największa dbałość o szczegóły powodują, że płytki Abitare zdobią dzisiaj wnętrza domów, a także modnych hoteli, restauracji czy ważnych instytucji na całym świecie.

Do ich największych atutów zaliczamy:

  • ponadczasowy design, który spełni oczekiwania największych estetów, pragnących zaaranżować łazienkę, kuchnię czy jakiekolwiek inne pomieszczenie w wyjątkowy sposób;
  • najwyższą trwałość, ponieważ płytki ceramiczne Abitare są niezwykle odporne na urazy mechaniczne, działanie wody i wilgoci oraz wysokie temperatury;
  • ogromną różnorodność – projektanci Abitare doskonale wiedzą, jak zróżnicowane są potrzeby ich klientów, dlatego oferują wiele rozwiązań, dostosowanych do odmiennych potrzeb.

Wszystko to sprawia, że zdecydowanie warto inwestować w płytki ceramiczne tego włoskiego producenta. To rozwiązania z najwyższej światowej półki, które docenili również Polacy!

Szeroki wybór płytek Abitare w atrakcyjnych cenach

Chcesz zainwestować w piękne płytki Abitare? W takim razie sprawdź ofertę Jeta – znajdziesz u nas wszystko to, czego potrzebujesz do wykończenia ścian lub podłóg w dowolnym pomieszczeniu. Dzięki pieczołowitej selekcji płytek ceramicznych, zakupisz u nas wyłącznie te o najlepszych parametrach!

Blog