AKCESORIA MARMORIN

Akcesoria łazienkowe Marmorin

W salonach JETA znajdziesz bogaty wybór armatury sanitarnej i płytek ceramicznych, dzięki którym stworzysz nietuzinkowe wnętrze we własnej łazience. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, to zapraszamy do skorzystania z inspiracji dostępnych na naszej stronie, a także z usług profesjonalnych projektantów. Wydając ponad 3500 zł netto w naszych salonach, otrzymasz projekt swojej nowej łazienki, całkowicie za darmo. Warto skorzystać z naszego ponad 30-letniego doświadczenia, gdyż owocuje ono współpracą wyłącznie ze sprawdzonymi i cenionymi przez klientów na całym świecie producentami. Jedną z nich jest marka Marmorin. Akcesoria Marmorin zachwycają użytecznością oraz najwyższą jakością.

Akcesoria Marmorin – niepowtarzalne wykończenie łazienki

Zdawać by się mogło, że takie elementy wyposażenia łazienki jak syfon, wspornik czy korek nie mają najmniejszego znaczenia. Jednakże to od nich w dużej mierze zależy największa satysfakcja z użytkowania nowo wyremontowanej łazienki. Syfony zapewniają szybki przepływ wody oraz estetyczne wykończenie umywalki, kabiny prysznicowej czy wanny. Korek klik-klak to automatyczne zamknięcie przepływu, które można w prosty i szybki sposób zastosować zarówno w umywalce, jak i wannie. Rura harmonijkowa cechuje się dobrą przepustowością, co skraca czas opróżniania wanny. Dodatkowo firma Marmorin oferuje również zestaw naprawczy, dzięki któremu samemu można w prosty sposób zapobiec drobnym usterkom.

Wysoka jakość i stylowy design – akcesoria łazienkowe Marmorin

Akcesoria łazienkowe Marmorin wyróżniają się na tle innych wysoką jakością oraz ciekawym designem. Nieobca jest im również funkcjonalność. Easy Clean pop-up klik-klak z chromowanym wykończeniem ma możliwość czyszczenia od góry, co zdecydowanie wspomaga proces zachowania najwyższej higieny w Twojej łazience. Wybierz produkty, które będą Ci służyć przez długie lata i nie będą wymagały żadnych prac z Twojej strony. Syfon umywalkowy z rewizją jest tego przykładem. Akcesoria Marmorin często nie są widoczne gołym okiem, ale mają kolosalne znaczenie w użytkowaniu Twojej nowej łazienki.

Salon JETA to akcesoria Marmorin i nie tylko

Salony JETA oferują bogaty wybór armatury łazienkowej oraz płytek ceramicznych. Z nami wyposażysz swoją łazienkę w produkty najwyższej jakości i będziesz mieć gwarancję, że każdy element Twojej łazienki spełnia najwyższe standardy. Skorzystaj z wielu dostępnych rabatów uzależnionych od wartości zamówienia. Pamiętaj, że wydając 3500 zł netto na akcesoria Marmorin i nie tylko, otrzymasz bezpłatny transport zamówionych towarów wprost pod Twoje drzwi. Z nami oszczędzisz swój czas i pieniądze. Zapraszamy do udanych zakupów!

Blog