BRODZIKI DEANTE

Jeżeli szukasz wysokiej jakości, sprawdzonego brodzika do Twojej łazienki, zapoznaj się z bogatą ofertą marki Deante, która jest dostępna w salonach JETA i w naszym sklepie internetowym. Zaawansowana technologia produkcji prezentowanych modeli zapewnia najlepszą klasę ich wykonania. Brodziki są przeznaczone zarówno do półokrągłych, jak i kwadratowych kabin prysznicowych, co pozwala dopasować je do Twojej wizji aranżacji. Wszystkie brodziki zostały stworzone z lekkiego akrylu, dzięki któremu zachowują swój połysk i trwały kolor. Cechuje je duża wygoda użytkowania i łatwość czyszczenia, co z pewnością zadowoli wymagającego klienta. Oprócz tego wybrane brodziki Deante posiadają występy przeciwpoślizgowe zwiększające bezpieczeństwo lub regulowane nóżki.

Brodziki prysznicowe Deante - idealne rozwiązanie do małej łazienki

Brodziki Deante są doskonałym rozwiązaniem dla małych łazienek. W tak niewielkich pomieszczeniach sprawdzą się zwłaszcza brodziki półokrągłe, które cieszą oko i zapewniają dużą wygodę. Do nowoczesnych wnętrz rekomendujemy natomiast wybór płytkiego brodzika, który podkreśli wyjątkowy design Twojej łazienki. Marka Deante proponuje brodziki nieprzekraczające 30 mm wysokości. Dodatkowo mała powierzchnia takiego brodzika oraz jego gładkość gwarantują ekstremalnie szybkie tempo sprzątania. Produkty marki Deante są produkowane w Polsce, dzięki czemu wspierasz rodzimą firmę, a bardzo bogata oferta nawet niewielkich brodzików pozwala na dopasowanie ich do Twojego wnętrza. Dodatkowo w sklepie JETA oferujemy Ci darmową dostawę zamówienia od 3500 złotych netto.

Brodziki prysznicowe Deante dla rodzin z dziećmi

Marka Deante w swoich projektach uwzględnia potrzeby rodzin z małymi dziećmi, dla których ważne są pełen komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli. Idealne rozwiązanie stanowią między innymi głębokie brodziki Deante, umożliwiające wykąpanie malucha bez problemów z zachlapaniem całej łazienki. Antypoślizgowe występy jeszcze bardziej zmniejszają ryzyko wypadku. Marka Deante ma ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji wyposażenia łazienek, dlatego możesz mieć pewność, że jej brodziki Cię nie zawiodą. Bogata kolekcja pozwala na dopasowanie brodzika do Twojej łazienki w taki sposób, by był wygodny zarówno dla rodziców, jak i dla małego dziecka. Produkty Deante były wielokrotnie nagradzane, więc możesz być przekonany o ich wysokiej jakości.

Brodziki Deante dostępne w JETA

Zarówno w salonie, jak i w sklepie internetowym JETA z radością prezentujemy Ci szeroki asortyment brodzików Deante. To sprawdzone, bezpieczne i bardzo dobrze wykonane produkty. Jesteśmy na rynku od ponad 30 lat, podobnie jak marka Deante. Łączy nas doświadczenie, dbałość o dobór produktów jedynie najwyższej jakości oraz szczególna troska o klienta. Jeśli szukasz brodzika na lata, który zagwarantuje Ci komfort użytkowania i jakość stosowną do ceny, jesteś w dobrym miejscu. Bogata kolekcja powstała we współpracy z utytułowanymi projektantami, a także z młodymi, utalentowanymi twórcami. Dzięki takiemu połączeniu możesz mieć pewność, że brodziki oprócz wysokiej jakości, mają w sobie nieco młodzieńczej pomysłowości. Zaufaj doświadczeniu marki Deante i wyborowi sklepu JETA.

Blog