PŁYTKI AMBIO

PŁYTKI AMBIO

Cersanit to jedna z marek, której płytki ceramiczne znajdziesz w naszym sklepie internetowym JETA. Asortyment obejmuje kilkadziesiąt różnych kolekcji. Stanowią idealne rozwiązanie do łazienki, kuchni, salonu, przedpokoju, na balkon, taras, ganek czy do altany. Chętnie sięgają po nie zarówno osoby prywatne, jak i projektanci czy architekci wnętrz. Poszczególne kafelki z oferty Cersanit mogą się różnić od siebie materiałem wykonania, kolorem, kształtem, formatem, sposobem wykończenia czy parametrami takimi jak klasa ścieralności, mrozoodporność oraz antypoślizgowość. Na uwagę zasługują między innymi płytki Ambio.

Płytki Ambio inspirowane drewnem

Płytki Ambio przypadną do gustu wszystkim miłośnikom drewna. Stanowią wierną imitację tego naturalnego materiału, z charakterystycznym dla niego usłojeniem i sękami. Kolekcja jest utrzymana w odcieniach brązu oraz beżu. Sprawia to, że jest niezwykle uniwersalna i nadaje się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Poza płytkami bazowymi można znaleźć tutaj również 2 mozaki. Jedną z nich tworzą poziome; brązowe i kremowe paski, drugą; szachownica składająca się z naprzemiennie ułożonych, pionowych i poziomych pasów. Kafelki wchodzące w skład kolekcji Ambio; mają wymiary 25 x 40 cm oraz 33,3 x 33,3 cm. To uniwersalne formaty, które z powodzeniem można stosować zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach.

Naturalne płytki Ambio

Płytki Ambio marki Cersanit są mrozoodporne, co sprawia, że dobrze sprawdzają się na zewnątrz. To znakomite rozwiązanie na balkon, taras, ganek czy do altany. Kafelki nie ulegają uszkodzeniu na skutek oddziaływania niskich temperatur. Mają 4 klasę ścieralności, dzięki czemu z powodzeniem można stosować je w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Kafelki z kolekcji Ambio są też odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania czy pęknięcia. Tym, co je wyróżnia, jest także łatwość w utrzymaniu w czystości.

Blog