SUNSTONE

Płytki Sunstone

Płytki Sunstone to jeden z wariantów płytek własnej marki firmy JETA z kolekcji Energie Ker. Jest to doskonały wybór do wszystkich łazienek, małych i dużych, urządzonych w naturalnym bądź industrialnym stylu. Pokochają je zarówno kobiety, jak i mężczyźni, gdyż ich stonowana i naturalna kolorystyka doskonale komponuje się z wieloma kolorami, z których możesz skorzystać podczas aranżacji wnętrza. Jeśli nie wiesz, jak przystąpić do projektu swojej łazienki, to skorzystaj z naszych usług. Pamiętaj, że przy wyborze armatury sanitarnej czy płytek ceramicznych o wartości przekraczającej 3500 zł netto otrzymasz profesjonalny projekt swojej nowej łazienki, całkowicie za darmo. Warto skorzystać z naszej oferty!

Płytki Sunstone dla amatorów piękna

Oferowane w salonach JETA płytki Sunstone to gres w kolorach loki, groa, freya czy alof. Mają one delikatnie różowe zabarwienie, a ich struktura przypomina naturalny kamień. Gres groa dostępny jest w wariancie kwadratu o boku 61 cm. Pozostałe płytki mają wymiary 61 na 121 cm i do złudzenia przypominają naturalne kamienie używane w budownictwie. Płytki doskonale nadają się zarówno na podłogę, jak i na ścianę. Łącząc je, możesz stworzyć niepowtarzalne kompozycje, które staną się ozdobą tylko i wyłącznie Twojej łazienki. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia, my zaś dostarczamy surowców, z których na pewno będziesz zadowolony.

Płytki Sunstone w służbie Twojej rodziny

Niezwykle wytrzymałe płytki Sunstone są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także ścieranie. Gwarancja wysokiej jakości to nasze wieloletnie doświadczenie. Salony łazienkowe JETA istnieją na polskim rynku już od ponad 30 lat. Z przyjemnością dzielimy się naszym doświadczeniem, które zaowocowało powstaniem marki własnej płytek ceramicznych. Jest to ciekawa alternatywa dla ogólnie dostępnych płytek, możesz je kupić wyłącznie w naszym sklepie. Naszym stałym klientom oferujemy bogaty zestaw rabatów w zależności od wydanej kwoty. Za samo zapisanie się do newslettera już na wstępie otrzymasz 2-procentową zniżkę na całe zakupy. Warto dodać, że przy zakupach powyżej 3500 zł możesz otrzymać całkowicie darmowy transport.

Remont łazienki to przyjemność z płytkami Sunstone

Salony łazienkowe JETA oferują fachową i rzetelną pomoc ze strony biura obsługi klienta. Możesz do nas zadzwonić lub napisać maila, a my z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jeśli zdecydujesz się na zakupy w naszym sklepie, to będziesz mieć gwarancję najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Skorzystaj z naszych usług już dziś i ciesz się wymarzoną łazienką każdego dnia!

Blog