PŁYTKI CALA

Dekor cala stones 25x40 wd832-002
46,63 zł/szt.
Płytki Cala Cersanit to odwzorowanie obecnie najmodniejszego rodzaju kamienia, kojarzącego się z luksusem i w naturze wydobywanym tylko w jednym miejscu na świecie. Mowa o calacatta - biały marmur. Kolekcja, która daje efekt WOW, dzięki drobnej kamiennej swobodnie ułożonej mozaice, ale i biało-szarym marmurowym kafelkom o wymiarach 25x40.

PŁYTKI CALA

Nasz sklep internetowy JETA ma w swojej ofercie płytki ceramiczne najlepszych na rynku producentów. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się między innymi kafelki popularnej marki Cersanit. Jej asortyment obejmuje kilkadziesiąt różnych kolekcji. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy klasycznych aranżacji, jak i osoby gustujące w nieco bardziej nowoczesnych wnętrzach. Poszczególne modele kafelków Cersanit mogą się różnić od siebie materiałem wykonania, kształtem, formatem czy kolorem. Na uwagę zasługują również płytki stanowiące wierną imitację materiałów takich jak beton czy drewno. Płytki Cersanit znakomicie sprawdzają się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i biurach, hotelach czy restauracjach. Godne polecenia są między innymi płytki Cala.

Płytki Cala z motywem calacatta

Twórcy kolekcji Cala inspirowali się calacattą, inaczej marmurem karraryjskim lub białym marmurem. Materiał ten jest wydobywany w wyłącznie jednym miejscu na świecie, co sprawia, że uznaje się go za niezwykle luksusowy. W skład serii Cala wchodzą jasne, marmurkowe, eleganckie kafelki. Ich uzupełnieniem jest płytka dekoracyjna pokryta małymi, lustrzanymi prostokątami oraz srebrna listwa, przy pomocy której można ozdobić lustro lub wannę. W Kolekcję Cala wchodzą kafelki o wymiarach 25 x 40 cm, 42 x 42 cm oraz 1,5 x 40 cm. To uniwersalne formaty, które nadają się zarówno do niewielkich, jak i bardziej przestronnych pomieszczeń. Omawiana seria stanowi znakomite rozwiązanie do każdego nowoczesnego wnętrza.

Mrozoodporne płytki Cala

Płytki Cala polskiej marki Cersanit są mrozoodporne. Oznacza to, że równie dobrze co w łazience, kuchni czy przedpokoju będą się sprawdzać na zewnątrz, na przykład na balkonie lub tarasie. Kafelki nie ulegają uszkodzeniu na skutek działania niskich temperatur. Mają 4 klasę ścieralności, dzięki czemu mogą z powodzeniem stosować w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Tym, co je wyróżnia, jest także odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Blog