PŁYTKI NIRO GRANITE

Płytki Niro Granite

Salony JETA istnieją na polskim rynku od ponad 30 lat. Nasze doświadczenie zaowocowało powstaniem własnej marki płytek ceramicznych – Niro Granite. Są one wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale i prezentują 14 różnorodnych propozycji. Można je dowolnie ze sobą łączyć, tworząc niepowtarzalny wystrój wnętrza. Jeśli nie masz pomysłu, jak urządzić swoją łazienkę, to wydając 3500 zł netto na armaturę sanitarną oraz płytki ceramiczne w naszych salonach, otrzymasz bezpłatny projekt łazienki przygotowany przez profesjonalnych projektantów. Wszystko odbywa się oczywiście w uzgodnieniu z Tobą. To Ty decydujesz, jaka kolorystyka ma dominować oraz jakich urządzeń oczekujesz. Wszystkie dostępne w naszych salonach produkty są najwyższej jakości i gwarantują wieloletnią satysfakcję.

Salony JETA to oszczędny remont każdej łazienki

Dokonując zakupów w naszych salonach, otrzymasz wiele rabatów. Na przykład zapisując się na nasz newsletter, już na starcie dostaniesz 2-procentowy rabat. Przy zakupach powyżej 5000 rabat wyniesie aż 4%. Jeśli wydasz na płytki Niro Granite i inne akcesoria łazienkowa ponad 3500 zł, to dostarczymy je wszystkie pod wskazany adres za darmo.

Płytki Niro Granite to nowoczesna i modna łazienka

Nasza marka słynie z doświadczenia oraz oferowania najwyższej jakości usług. Płytki Niro Granite dostępne są w dwóch wariantach rozmiarowych. Mogą to być kwadraty o boku 60 cm oraz prostokąty, w których krótszy bok ma 60 cm, a dłuższy 120 cm. Dzięki ujednoliconym wymiarom, można je z powodzeniem łączyć zgodnie z własnym upodobaniem. Niektóre płytki Niro Granite mają jasne barwy w odcieniach beżu, szarości i bieli. Inne, takie jak Gres Cement, mogą się pochwalić popielatą, ciemną barwą. Ich delikatna faktura sprawia, że nigdy się nie znudzą, czyli mają ponadczasowy charakter. Ponadto płytki Gres Spider Matt lub Polished mają strukturę kamienia, co doskonale pasuje do nowoczesnych i industrialnie urządzonych łazienek. Płytki są łatwe w utrzymaniu w czystości, nie osadza się na nich kamień, niegroźna jest im również wilgoć. Doskonale nadają się zarówno na podłogę, jak i na ścianę.

Blog