PŁYTKI CEMENT

Płytki Cement

Sklep internetowy JETA powstał z myślą o osobach, które nie lubią tracić czasu i stać w sklepowych kolejkach. W jego ofercie znajdziesz między innymi szeroki wybór płytek ceramicznych w wielu kolorach, wzorach, kształtach i rozmiarach. Pełen asortyment obejmuje zarówno płytki ścienne oraz gres podłogowy inspirowany najnowszymi trendami i pochodzący z oferty znanych producentów.

Wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć płytek imitujących naturalny kamień i cement - tego typu rozwiązania cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród naszych klientów. Nic dziwnego; są szalenie efektowne, pasują do wnętrz w różnym stylu i nie sprawiają większych trudności w utrzymaniu w czystości.

Cement w wielu ciekawych odsłonach

Płytki Cement to propozycja dedykowana fanom niebanalnych wnętrz. Cała kolekcja składa się z kilkunastu elementów imitujących cement i granit - możesz wybierać spośród wielu jego odcieni, w tym brązów, beżów i szarości. Naszym klientom oferujemy płytki w dwóch podstawowych rozmiarach - 60 x 60 cm oraz 120 x 60 cm. Możesz je ze sobą dowolnie łączyć i zestawiać.

Płytki imitujące cement to mimo ogromnej popularnością wciąż nieco ekstrawagancki element wykończenia, który niekoniecznie sprawdzi się w tradycyjnych i klasycznych wnętrzach. Zdecydowanie lepiej będzie prezentował się w przestrzeniach industrialnych i loftowych.

Niebanalne wzornictwo i najwyższa jakość wykonania

Płytki Cement to wysokiej jakości ceramika stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Produkt zaskakuje bogactwem nie tylko oryginalnym dekorem, ale i znakomitymi parametrami - ma wysoką klasę ścieralności (ścieralność wgłębna wynosi 110 milimetrów sześciennych), jest mrozoodporny i łatwy w utrzymaniu czystości.

Jeśli szukasz płytek w zupełnie innym stylu lub o podobnych właściwościach to koniecznie zapoznaj się z pozostałymi propozycjami dostępnymi na stronie. Wśród nich znajdziesz modele idealnie pasujące do Twojego wymarzonego wnętrza!

Blog