PŁYTKI BLOOM

Płytki Bloom Colorker

Płytki Bloom Colorker stanowią jeden z ciekawszych elementów w asortymencie salonów łazienkowych JETA. Wyróżnia je ciekawe wzornictwo oraz jasna kolorystyka, która doskonale pasuje do wszystkich nowocześnie urządzonych łazienek. Można je z powodzeniem łączyć z innymi kolorami, otrzymując niepowtarzalny efekt. Znajdziesz je wyłącznie u nas! Jeśli nie masz pomysłu na swoją nową łazienkę, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wydając powyżej 3500 zł netto na armaturę czy płytki ceramiczne, otrzymasz bezpłatny projekt łazienki wykonany przez profesjonalnych projektantów. Dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze. Na każdym etapie składania zamówienia służymy pomocą. Pracownicy Biura Obsługi Klienta udzielają odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania i podpowiadają, które rozwiązania będą dla Ciebie najodpowiedniejsze.

Płytki Bloom Colorker to gwarancja stylowego wnętrza

Jeśli marzysz o łazience, która zapewni Ci przyjemny relaks każdego dnia, a jednocześnie będzie miejscem, w którym każdy członek rodziny będzie się czuł dobrze, to koniecznie musisz odwiedzić salony JETA albo naszą stronę internetową jeta.pl. Wśród dostępnych tam produktów znajdują się płytki Bloom Colorker, które są bardzo wytrzymałe, ponieważ zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Prezentowane płytki to płytki ścienne o szerokości 31,6 cm oraz długości 100 cm. Wyróżniają się delikatną fakturą, która ożywia ich stonowane barwy szarości. Wiadomo nie od dziś, że szary kolor pasuje niemal do wszystkiego, dlatego wykorzystując płytki Bloom Colorker, możesz stworzyć niezapomniane aranżacje Twojego wnętrza.

Płytki Bloom Colorker do małych i dużych przestrzeni

Bez względu na to, czy posiadasz małą, czy dużą łazienkę, chcesz, aby była ona wyposażona we wszystkie akcesoria, których potrzebujesz. Chcesz również stworzyć taką przestrzeń, w której każdy członek rodziny będzie się czuł dobrze i komfortowo. Pomogą Ci w tym dostępne w naszym sklepie płytki Bloom Colorker. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej lub w jednym z salonów.

Blog