PŁYTKI AMAZONIA

Płytki AMAZONIA

Znalezienie idealnych płytek czy gresu do wykończenia wnętrza, może być nie lada problemem. Spokojnie, już spieszymy z pomocą! W ofercie sklepu internetowego JETA czeka na Ciebie wszystko, czego potrzebujesz do remontu łazienki czy kuchni. W ofercie posiadamy między innymi chemię budowlaną, elementy wykończeniowe oraz szeroki wybór płytek ściennych i podłogowych wielu znanych marek. Jedną z nich jest firma ZYX!

Bogata oferta tego producenta obejmuje ceramikę inspirowaną najnowszymi trendami; wśród dostępnych propozycji znajdziesz między innymi płytki imitujące drewno czy beton oraz kafle z fantazyjnymi motywami. Doskonałym przykładem tych ostatnich są produkty z kolekcji Amazonia!

Przenieś się do tropikalnej dżungli

Płytki Amazonia to najwyższej jakości produkty dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom; każda z nich poza estetycznym wyglądem wyróżnia się też trwałością, odpornością na ścieranie oraz łatwością w utrzymaniu w czystości.

Kafle marki ZYX idealnie będą prezentowały się zarówno w salonie, jak i w łazience; z powodzeniem możesz je też zastosować w kuchni, na przykład w przestrzeni pomiędzy wiszącymi szafkami a blatem.

Stwórz wnętrze, w którym poczujesz się jak na łonie natury!

Motywy tropikalne i roślinne od kilku sezonów cieszą się niesłabnącą popularnością, doskonale wiedzą o tym projektanci współpracujący z marką ZYX, którzy tym razem postanowili zaprezentować szerszej publiczności płytki Amazonia utrzymane w kolorystyce bazujące na odcieniach znanych z natury.

W kolekcji znajdziesz między innymi płytki w kształcie prostokąta i heksagonu oraz listwy dekoracyjne będące uzupełnieniem aranżacji. Obok kafli w jednolitych kolorach nie zabrakło też takich, które zaskoczą Cię modnym, tropikalnym nadrukiem przedstawiającym na przykład liście palmy. Ciekawym rozwiązaniem są również płytki z etnicznych motywem, które stworzą na ścianie lub podłodze efektowną mozaikę.

Blog