PŁYTKI GRAVITY

Płytki JETA Gravity

Znalezienie idealnych płytek na ścianę czy gresu to spore wyzwanie; obecność na rynku wielu wzorów sprawia, że niektórzy mają z tym ogromny problem. Wychodząc naprzeciw najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów, wzbogaciliśmy ofertę naszego sklepu o wysokiej jakości płytki ceramiczne na ściany i podłogi inspirowane najnowszymi trendami wnętrzarskimi.

Wśród propozycji od wielu znanych i renomowanych producentów, zarówno tych z Polski, jak i zza granicy nie mogło zabraknąć naszych autorskich projektów. Znajdziesz je w między innymi w kolekcji JETA Gravity składające się z kilku elementów utrzymanych w stonowanej, szaro-srebrnej kolorystyce. Sprawdź sam, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Surowy, minimalistyczny design i stonowana paleta barw

Płytki JETA Gravity to kafle o różnych kształtach i wymiarach - znajdziesz wśród nich płytki gresowe o wymiarach 120 x 60 cm oraz podłużne kafelki ścienne w kształcie prostokąta o wymiarach 120 x 30 cm. Dominującymi w kolekcji kolorami są odcienie szarości i srebro, jednak wprawne oko zauważy też akcenty białe czy brązowe.

Ogromnym atutem płytek JETA Gravity jest jednak stonowany wzór, który zmienia się w zależności od tego, w jaki sposób pada na niego światło. Abstrakcyjna aranżacja wykonana z udziałem płytek z kolekcji Gravity będzie efektownym wykończeniem wnętrz w stylu nowoczesnym, industrialnym i loftowym.

Płytki ścienne i gres dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom

Szukasz efektownych i zarazem wytrzymałych płytek, które będą świetnie wyglądały nawet po wielu latach użytkowania? Płytki JETA Gravity i gres pochodzący z tej samej serii to doskonały wybór również na taras czy do przedpokoju. Wszystko to za sprawą klasy ścieralności PEI 5, antypoślizgowej powłoki i mrozoodpornych właściwości.

Nasza autorska kolekcja to tylko jedna z wielu propozycji; w asortymencie posiadamy również płytki ceramiczne innych producentów, w tym znanych polskich marek takich jak Opoczno czy Tubądzin.

Blog