O nas

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”


Konfucjusz

Firma JETA została zarejestrowana 7 sierpnia 1990 roku, jako spółka prawa handlowego. Od samego początku nasza firma była firmą z kapitałem polskim działającą na lokalnym rynku. W roku 2002 firma zmieniła swój status na firmę kapitałową z ograniczoną odpowiedzialnością tzw. Sp. o.o..

Od samego powstania firmy, główna naszą domeną była i jest działalność handlowa. Zaczynaliśmy od handlu płytkami ceramicznymi z jedynym producentem w Polsce, czyli Zespołem Zakładów Płytek Ceramicznych OPOCZNO. Pierwszą umowę handlową z Zakładem Opoczno, firma JETA podpisała w roku 1995 stając się jej Partnerem handlowym i dystrybutorem płytek ceramicznych.

Obecnie działamy, jako bezpośredni dostawca i dystrybutor takich uznawanych w świecie marek jak: TUBĄDZIN, PARADYŻ, CERRAD, NOWA GALA, CERAMIKA GRES, CERSANIT czy OPOCZNO. Mieliśmy przyjemność obserwować i po części uczestniczyć w rozwoju każdego producenta.

Płytki ceramiczne na przestrzeni lat stały się naszym głównym atutem. Dziś nasza działalność opiera się na sprzedaży glazury i gresu w salonach łazienkowych.
Piękne ekspozycje w postaci boksów łazienkowych dopełnione bibliotekami z płytek ceramicznych powodują, że nasi klienci często mają problemy z wyborem koloru, czy faktury swojej przyszłej łazienki.

Głównym atutem naszej firmy jest wysoka, jakość dodatkowych usług projektowych. W każdym naszym salonie klient otrzyma niezbędne informacje potrzebne do przeprowadzenia remontu łazienki.

Nasi projektanci, bezpłatnie, przeprowadzą naszego klienta od momentu wyboru płytki wraz z pomiarem do przedstawienia zwizualizowanej nowej łazienki.
Doskonale wiemy, że remont łazienki dla każdego z nas to duże wyzwanie zarówno kapitałowe jak i organizacyjne. Nasz zespół fachowców jest przygotowany, aby te problemy, z którymi będzie trzeba się zmierzyć, zminimalizować do zera.
 

Misja

Misją Przedsiębiorstwa Handlowego JETA jest „przewyższanie oczekiwań klienta”. Misja rozumiana jako kompleksowe działania zmierzające do pełnej satysfakcji klienta z zakupów dokonanych w Salonach Łazienek JETA. Chcemy robić więcej niż oczekują od nas klienci. Dążymy do zidentyfikowania i w kolejnym etapie do wnikliwego zaspokojenie potrzeb klienta w zakresie sprzedaży artykułów budowlanych, w szczególności płytek ceramicznych i armatury sanitarnej.

Pragniemy aby każdy z naszych klientów który zdecyduje się przeprowadzić remont łazienki z JETA doświadczył niezapomnianych chwil, został zainspirowany przez naszych projektantów i zmienił swoją łazienkę w przyjazną i funkcjonalną przestrzeń którą chętnie pochwiali się przed rodziną i przyjaciółmi.

Zobacz sklep papiernicza.pl

Szukasz artykułów papierniczych i biurowych ?

Sklep i hurtownia Papiernicza.pl  oferujemy kompleksowe artykuły dla biura, artykuły szkolne, chemię budowlaną oraz akcesoria do pakowania. Dzięki naszym produktom w pełni wyposażą Państwo swoje miejsce pracy.