PŁYTKI FOGGIA

Płytki Foggia – okładzina w trzech ponadczasowych kolorach

Płytki są jednym z najpopularniejszych sposobów na wykończenie ścian. I nic w tym dziwnego! Są trwałe i dostępne w wielu wariantach. W sklepie internetowym JETA przygotowaliśmy dla Ciebie kolekcję płytek Foggia. Kafle występują w trzech wersjach kolorystycznych – do wyboru masz biel, szarość i czerń. To podstawowe odcienie, które pozwolą Ci wykończyć wnętrze w dowolnym stylu. Tym, co wyróżnia płytki z kolekcji marki Cerrad, jest satynowe wykończenie.

Płytki Foggia są mrozoodporne, więc wykorzystasz je nie tylko w pomieszczeniach, lecz także na elewacji. Pozwolą Ci w ciekawy sposób urozmaicić wygląd budynku. Białe, szare lub czarne płytki Foggia wykorzystasz na fragmencie elewacji, na przykład łącząc je z białą farbą. Kafle doskonale zaprezentują się na nowoczesnym budynku, na przykład wyłożone przy drzwiach wejściowych lub na ścianie przylegającej do tarasu.

Jak wykorzystać płytki Foggia?

Płytki Foggia w białym kolorze doskonale zaprezentują się we wnętrzu urządzonym w skandynawskim stylu. Są dobrym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń, ponieważ biel optycznie powiększa przestrzeń. Płytki Foggia w szarym kolorze pozwolą Ci zaaranżować nowoczesne wnętrze. Możesz zastosować je na jednej ze ścian, a pozostałe pozostawić białe. Czarne płytki ceramiczne pozwolą Ci dopełnić wnętrze urządzone w industrialnym stylu. Ciemna okładzina rewelacyjnie komponuje się z miedzianymi dodatkami, które są charakterystyczne dla loftów.

Płytki Foggia o satynowym wykończeniu i nieregularnych krawędziach wykorzystasz w aranżacji salonu. Zastosujesz je na jednej ze ścian, na przykład tej za telewizorem. Możesz też wyłożyć nimi powierzchnię za łóżkiem w sypialni. Płytki Foggia urozmaicą aranżację przedpokoju. Tam w szczególności sprawdzą się białe kafle, ponieważ to przestrzeń, do której często nie dociera zbyt wiele światła. Płytki ceramiczne zastosujesz też w kuchni, na przykład tuż nad blatem. W ten sposób ochronisz ścianę przed trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, których z kafli pozbędziesz się z łatwością.

Blog