PŁYTKI ARAGON

Płytki Aragon

W ofercie sklepu internetowego JETA znajdziesz szeroki wybór płytek ceramicznych w wielu ciekawych kolorach i wzorach; wśród nich nie brakuje zarówno płytek ściennych, jak i podłogowych idealnych do łazienki, kuchni, przedpokoju czy salonu. Pełen asortyment obejmuje również płytki klinkierowe przeznaczone na zewnątrz; jedną z takich propozycji są produkty oferowane przez markę Cerrad Klinkier.

Jest częścią polskiej firmy Cerrad istniejącej na rynku od wielu lat - jej produkty znane są w 50 krajach na całym świecie i nie bez powodu cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Płytki Cerrad charakteryzuje nowoczesny i jednocześnie ponadczasowy design, najwyższa jakość wykonania oraz funkcjonalność. Koniecznie sprawdź sam, co przygotowali dla Ciebie projektanci marki!

Strukturalne płytki imitujące naturalny kamień

Cerrad Klinkier to wiele różnych kolekcji inspirowanych najnowszymi trendami; jedną z nich jest linia o nazwie Aragon składająca się z kilku elementów w kolorach ziemii imitujących naturalny kamień. Płytki Aragon to wysokiej jakości kafle elewacyjne o wymiarach 45 x 15 cm - charakteryzują się strukturalnością i nie regularnym ułożeniem cegiełek. Stworzona z ich pomocą kompozycja daje fenomenalny efekt na ścianie!

Płytki są trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne takie jak wilgoć czy niskie temperatury; wszystko to sprawia, że rewelacyjnie sprawdzą się na zewnątrz. Uniwersalny design i stonowana kolorystyka to gwarancja, że będą świetnie prezentować się nawet po latach użytkowania.

Płytki klinkierowe, które świetnie sprawdzą się jako element dekoracyjny w łazience

Myślisz, że płytki Aragon to propozycja, która nadaje się tylko na zewnątrz? Jednym z popularnych trendów jest stosowanie tego typu rozwiązań również w pomieszczeniach; z pomocą płytek Aragon możesz stworzyć stylową kompozycję wokół lustra w łazience, czy pod prysznicem. Co Ty na to?

Jeśli szukasz ciekawych inspiracji do domu lub na zewnątrz, to koniecznie sprawdź też pozostałe kolejce dostępne na naszej stronie. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Blog