Odpowiednie dobrane płytki ceramiczne to nieodłączny element wystroju łazienki czy kuchni. Jeśli szukasz kafli, które będą pasowały do wystroju wnętrza, i jednocześnie przetrwają w dobrej kondycję wiele lat, to nie mogłeś lepiej trafić! W ofercie sklepu internetowego JETA znajdziesz szeroki wybór chemii budowlanej i płytek ceramicznych, które z pewnością spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania przyszłych użytkowników. Płytki Goetan to modele pochodzące z kolekcji własnej naszego sklepu - idąc z duchem czasu stworzyliśmy linie, która nawiązuje do obowiazujących trendów i jednocześnie jest ponadczasowa i uniwersalna. Znajdziesz w niej kilkanaście elementów, dzięki którym stworzysz niepowtarzalną aranżację na ścianie lub podłodze. Marka Goetan składa się z kilkunastu elementów, w tym płytek gresowych - wśród nich znajdziesz prostokątne kafelki o wymiarach 40x80 cm imitujące naturalne drewno. Płytki, które do złudzenia przypominają dąb czy orzech to jeden z najpopularniejszych trendów ostatnich kilku sezonów!

PŁYTKI GOETAN

Płytka gresowa chevron marmorea goetan marquinia gold (0,96)
172,00 zł/m2 165,12 zł/op.(0.96m2)
Płytki gresowe chevron Marmorea Marquinia Gold to stylowe i eleganckie płytki podłogowe marki Goetan. Ich wymiary wynoszą 80x15 cm, a powierzchnia została wykonana w charakterystycznym wzorze chevron, czyli wzorze jodełkowym. Płytki wykonane są z gresu, co sprawia, że są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie. Kolorystyka Marmorea Marquinia Gold to połączenie czarnych, białych i złotych kolorów, które tworzą efekt marmuru. Dzięki temu płytki te doskonale pasują do nowoczesnych i eleganckich wnętrz, np. salonów, holów czy pokojów hotelowych.Ponadto płytki chevron Marmorea Marquinia Gold są łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Ich powierzchnia jest gładka i połyskliwa, co nadaje im elegancki wygląd. Płytki te nadają się do zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, np. na tarasach czy balkonach.Warto zaznaczyć, że płytki chevron Marmorea Marquinia Gold marki Goetan są produktem wysokiej jakości, który będzie służył przez wiele, wiele lat.
Płytka gresowa chevron marmorea goetan calacatta gold (0,96)
172,00 zł/m2 165,12 zł/op.(0.96m2)
Płytki gresowe chevron Marmorea Calacatta Gold to eleganckie i stylowe płytki podłogowe marki Goetan. Ich wymiary wynoszą 80x15 cm, a powierzchnia została wykonana w charakterystycznym wzorze chevron, czyli wzorze jodełkowym. Płytki wykonane są z gresu, co sprawia, że są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie.Kolorystyka Marmorea Calacatta Gold to połączenie białych, szarych i złotych kolorów, które tworzą efekt marmuru. Dzięki temu płytki te doskonale pasują do nowoczesnych i eleganckich wnętrz, np. salonów, holów czy pokojów hotelowych.Ponadto płytki chevron Marmorea Calacatta Gold są łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Ich powierzchnia jest gładka i połyskliwa, co nadaje im elegancki wygląd. Płytki te nadają się do zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, np. na tarasach czy balkonach.Warto zaznaczyć, że płytki chevron Marmorea Calacatta Gold marki Goetan są produktem wysokiej jakości, który będzie służył przez wiele lat.

{top}Odpowiednie dobrane płytki ceramiczne to nieodłączny element wystroju łazienki czy kuchni. Jeśli szukasz kafli, które będą pasowały do wystroju wnętrza, i jednocześnie przetrwają w dobrej kondycję wiele lat, to nie mogłeś lepiej trafić! W ofercie sklepu internetowego JETA znajdziesz szeroki wybór chemii budowlanej i płytek ceramicznych, które z pewnością spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania przyszłych użytkowników. Płytki Goetan to modele pochodzące z kolekcji własnej naszego sklepu - idąc z duchem czasu stworzyliśmy linie, która nawiązuje do obowiazujących trendów i jednocześnie jest ponadczasowa i uniwersalna. Znajdziesz w niej kilkanaście elementów, dzięki którym stworzysz niepowtarzalną aranżację na ścianie lub podłodze. Marka Goetan składa się z kilkunastu elementów, w tym płytek gresowych - wśród nich znajdziesz prostokątne kafelki o wymiarach 40x80 cm imitujące naturalne drewno. Płytki, które do złudzenia przypominają dąb czy orzech to jeden z najpopularniejszych trendów ostatnich kilku sezonów! {/top}{/bottom}

Odpowiednie dobrane płytki ceramiczne to nieodłączny element wystroju łazienki czy kuchni. Jeśli szukasz kafli, które będą pasowały do wystroju wnętrza, i jednocześnie przetrwają w dobrej kondycję wiele lat, to nie mogłeś lepiej trafić! W ofercie sklepu internetowego JETA znajdziesz szeroki wybór chemii budowlanej i płytek ceramicznych, które z pewnością spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania przyszłych użytkowników.

Płytki Goetan to modele pochodzące z kolekcji własnej naszego sklepu - idąc z duchem czasu stworzyliśmy linie, która nawiązuje do obowiazujących trendów i jednocześnie jest ponadczasowa i uniwersalna. Znajdziesz w niej kilkanaście elementów, dzięki którym stworzysz niepowtarzalną aranżację na ścianie lub podłodze.

Marka Goetan składa się z kilkunastu elementów, w tym płytek gresowych - wśród nich znajdziesz prostokątne kafelki o wymiarach 40x80 cm imitujące naturalne drewno. Płytki, które do złudzenia przypominają dąb czy orzech to jeden z najpopularniejszych trendów ostatnich kilku sezonów!

Płytki Goetan to modele nawiązujące do natury, które znakomicie nadają się do salonu, ale nie tylko; świetnie będą prezentowały się również w kuchni czy przedpokoju. Idealnie sprawdzą się we wnętrzach w różnym stylu; w kolekcji znajdziesz płytki o różnej strukturze i kolorze, dzięki czemu bez problemu dobierzesz je do wnętrza.

Postaw na wygodę i funkcjonalność!

Płytki Goetan to wysokogatunkowa ceramika, która poza estetycznym wyglądem zaskakuje również funkcjonalnością i łatwością w utrzymaniu czystości. Jej dodatkowym atutem jest mrozoodporności, dzięki której gres z tej kolekcji doskonale sprawdzi się również na zewnątrz; na tarasie czy balkonie.

Szukasz płytek ceramicznych w podobnym stylu? A może interesuje Cię coś zupełnie innego? W sklepie JETA czeka na Ciebie wiele ciekawych propozycji, w tym produkty innych, polskich i zagranicznych marek. Sprawdź sam!

Blog