PŁYTKI KREM

Płytki Krem - ponadczasowy materiał wykończeniowy

Płytki to chętnie stosowany materiał wykończeniowy, który sprawdza się zarówno wewnątrz budynku, jak i na elewacji. W sklepie internetowym JETA przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór kafli, wśród których odnajdziesz kolekcję Krem. Te płytki marki Cerrad występują w wersji o matowym wykończeniu. Możesz zdecydować się na okładzinę o gładkiej lub strukturalnej powierzchni. Beżowy odcień sprawia, że płytki są ponadczasowe i pasują do wielu stylów urządzania wnętrz. Dobrze odnajdą się w nowoczesnej przestrzeni, ale będą też doskonałym elementem retro wystroju.

Płytki Krem charakteryzują się mrozoodpornością, dlatego bez obaw wykorzystasz je do urozmaicenia wyglądu ścian zewnętrznych. Dzięki wysokiej jakości okładzina zachowa nienaganny wygląd przez wiele sezonów. Płytki marki Cerrad sprawdzą się również w wielu pomieszczeniach, w których warto zastosować je na jednej ścianie, a na pozostałych zastosować farbę.

Płytki Krem - gdzie wykorzystać?

Płytki Krem wykorzystasz na elewacji. Budynek doskonale zaprezentuje się, jeśli wyłożysz kaflami część ścian zewnętrznych. Możesz pokryć powierzchnię przy garażu oraz drzwiach wejściowych lub wyłożyć okładziną w kremowym kolorze przestrzeń przy tarasie. Płytki w tak jasnej wersji kolorystycznej będą doskonale wyglądać zarówno na nowoczesnym budynku w środku miasta, jak i na niewielkim, uroczym domku na wsi.

Kafle z kolekcji Krem zastosujesz również w salonie, na przykład na ścianie za kanapą. Okładzinę możesz też wykorzystać do urozmaicenia aranżacji przedpokoju lub kuchni. Płytki będą świetnie wyglądały w klasycznym, przytulnym wnętrzu. Możesz wykorzystać je również w nowoczesnym wnętrzu, w którym królują jasne kolory. Do płytek Krem imitujących cegłę pasuje zarówno jasna, jak i ciemna fuga. W naszym sklepie internetowym JETA czeka na Ciebie więcej propozycji materiałów wykończeniowych na ściany. Oferujemy duży wybór płytek ceramicznych do łazienek - są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach.

Blog