PŁYTKI SPARGO

Płytka naturalna spargo 13 grafit 400x400x7,5 gat. i (1,6)
94,51 zł/m2 151,22 zł/op.(1.60m2)
Płytki Ceramika Gres to wysokiej jakości płytki ceramiczne produkowane w szerokiej gamie kolorów i dekoracji. Produkowane przez firmę z kilkunastoletnim doświadczeniem płytki Ceramika Gres to gwarancja trwałości i pięknego wyglądu na lata. Płytki te wykorzystywane moga być zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz pomieszczeń. Bogate wzornictwo sprawia, że płytki te są doskonałym elementem dekoracyjnym, a szeroka gama kolorów ułatwia znalezienie płytek odpowiednich do potrzeb klienta oraz stylu mieszkania. W ofercie naszego sklepu znajdują się płytki Ceramika Gres w kilku rozmiarach: 33x33, 40x40 oraz 30x60.

Planujesz remont łazienki? A może dopiero zastanawiasz się nad aranżacją nowego pokoju kąpielowego? W takim razie znalazłeś się w odpowiednim miejscu, ponieważ sklep internetowy JETA oferuje bogatą gamę chemii budowlanej, wyposażenia łazienek oraz płytek ceramicznych. Wszystkie te produkty znajdziesz także w naszych salonach stacjonarnych, które mieszczą się w kilku miejscach w Polsce, między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Gostyniu, Komornikach koło Poznania czy też w Kłodzku. Na naszą ofertę składają się między innymi płytki Spargo marki Ceramika Gres, które natychmiast zwracają uwagę subtelnością barw i wzorów. Kolekcja występuje w czterech modnych tonacjach, nawiązujących do struktury betonu, drewna oraz innych naturalnych materiałów. Obok płytek Spargo w jasnym i ciemniejszym odcieniu szarości znalazły się też wersje w odcieniach beżu.

Płytki Spargo - sprawdzą się na zewnątrz i wewnątrz

Odcienie brązowe, beżowe i szare w ostatnich czasach stały się niezwykle popularne i można je stosować nie tylko przy wykańczaniu łazienek, ale też przy aranżacji korytarzy, salonów, kuchni, a także wnętrz hotelowych, sanatoryjnych czy innych obiektów użytku publicznego. Co więcej, płytki Spargo zaliczają się do mrozoodpornych, dlatego można układać je również na tarasach, balkonach, werandach czy schodach bez obaw, że model ulegnie wyblaknięciu lub pęknięciu. Te niezwykle wytrzymałe elementy wykończenia wnętrz otrzymały trzecią oraz czwartą klasę ścieralności. Ta pierwsza opcja sprawdzi się w mniej uczęszczanych pomieszczeniach, natomiast druga może być brana pod uwagę nawet we wnętrzach o większym natężeniu ruchu. Płytki Spargo zaliczają się po prostu do modeli uniwersalnych.

Płytki Spargo - odpowiednie do wielu różnych stylów i kolorów

Płytki Spargo odznaczają się formą kwadratu - długość jednego boku mierzy 40 centymetrów. Te wykonane z gresu szkliwionego produkty zaliczają się do bardzo wytrzymałych, dzięki czemu przetrwają w nienaruszonym stanie przez długi czas. Co więcej, gres szkliwiony wyróżnia się perfekcyjną gładkością, a jednocześnie połyskuje, dlatego wyłożone nim pomieszczenie prezentuje się higienicznie czysto. Ponieważ mamy do czynienia z idealnie gładką powierzchnią, także utrzymanie wykończonej podłogi lub ściany w czystości nie sprawi najmniejszych problemów. Płytki Spargo otrzymały spokojne tonacje, więc będą świetnie komponować się ze stonowanymi kolorami, jak też z bardziej intensywnymi akcentami, a to stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne. Płytki o takich kolorach sprawdzą się we wnętrzach o wielu różnych stylach. Rewelacyjnie komponują się między innymi ze stylem industrialnym, skandynawskim, klasycznym, marynistycznym czy ekologicznym.

Blog