PŁYTKI MANZILA

PŁYTKI MANZILA

Potrzebne są Ci wysokiej jakości płytki ceramiczne, co do których będziesz mógł mieć pewność, że posłużą Ci przez długi czas, ciesząc oko i zachowując swoje cenne parametry? Koniecznie zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu internetowego JETA! Znajdziesz tu kafelki najlepszych marek takich jak na przykład Cersanit. To popularna polska firma, której oferta obejmuje kilkadziesiąt różnych kolekcji. Poszczególne modele kafelków mogą się różnić od siebie zarówno kształtem, jak i kolorem, materiałem wykonania, formatem, stylistyką czy parametrami takimi jak klasa ścieralności, czy mrozoodpoorność. Godne polecenia są na przykład płytki Manzila.

Stonowane płytki Manzila

Płytki Manzila swoim wyglądem nawiązują do afrykańskiego safari i pustynnego piasku. Są utrzymane w spokojnej, stonowanej, beżowo-szarej kolorystyce. Sprawia to, że z powodzeniem można je stosować w aranżacjach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Z pomocą tych kafelków można stworzyć przytulne, jasne wnętrze, sprzyjające relaksowi i wyciszeniu. W serii Manzila znajdziesz zarówno gładkie płytki, jak i takie, które do złudzenia przypominają prawdziwy kamień. Tworzą je kafelki w rozmiarach 20 x 60 cm oraz 25,5 x 29,8 cm. Ich uzupełnieniem jest listwa dekoracyjna w formacie 1 x 60 cm, którą można ozdobić wannę lub lustro. Płytki Manzila to dobre rozwiązanie do każdej łazienki czy kuchni.

Płytki Manzila inspirowane safari

Płytki Manzila nie tylko estetycznie się prezentują. Tym, co je wyróżnia, są doskonałe parametry. Mają 3 klasę ścieralności, dzięki czemu dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu. Kafelki Manzila są mrozoodporne, co sprawia, że można je stosować wewnątrz, jak i na zewnątrz, na przykład na balkonie czy tarasie. Nie ulegają uszkodzeniu na skutek działania niskich temperatur. Płytki polskiej marki Cersanit są również łatwe w utrzymaniu w czystości. Do tego celu w zupełności wystarcza woda z dodatkiem detergentu.

Blog