AKCESORIA FDESIGN

Wąż natryskowy pvc biały 150 cm biały fd8-202-31
69,00 zł/szt.
Jeśli zależy nam na spójności stylistycznej w łazience, postawmy na akcesoria i dodatki współgrające z głównym nurtem kolorystycznym wnętrza. Możemy też zdecydować się na kontrasty, które ożywią aranżację. Biały wąż natryskowy z trwałego tworzywa pasuje do modnej armatury w wersji black and white – z bielą będzie harmonizował, czerń umiejętnie podkreśli.
Wąż natryskowy pvc 150 cm black fd8-200-22
97,00 zł/szt.
Modny i ponadczasowy black design w łazience wymaga od nas konsekwencji w doborze armatury, akcesoriów i dodatków w czerni. Czarny wąż natryskowy wykonany z trwałego tworzywa jest odpowiedzią na takie zapotrzebowanie. Pamiętajmy jednak, by w kwestii kolorystycznej zachować równowagę i umiar – przewaga czerni nie służy każdej aranżacji.
Travel uchwyt na papier podtynkowy chrom fd6-trl-55-11
169,00 zł/szt.
Podtynkowy uchwyt pokryty dekoracyjną chromowaną powłoką jest niezwykle praktycznym i estetycznym rozwiązaniem. Świetnie chroni i w dyskretny sposób ukrywa papier toaletowy. Uchwyt należy do funkcjonalnej linii akcesoriów łazienkowych wyróżniającej się prostą, nowoczesną formą. Akcesoria są trwałe i komfortowe w użytkowaniu. Kolekcja doskonale pasuje do każdej łazienkowej aranżacji. Warto sięgnąć po nią, jeśli zależy nam na praktycznych rozwiązaniach i atrakcyjnym wzornictwie.
Travel dozownik do mydła chrom fd6-trl-54-11
189,00 zł/szt.
Wygodny w użyciu dozownik na mydło zapewni nam właściwą higienę i pielęgnację. Doskonale ochroni mydło przed zanieczyszczeniami. Lśniąca chromowana powłoka podkreśli modny charakter dozownika, który najlepiej zaprezentuje się w otoczeniu akcesoriów należących do tej samej linii wzorniczej wyróżniającej się prostą, nowoczesną formą. Akcesoria są trwałe i komfortowe w użytkowaniu. Kolekcja świetnie pasuje do każdej łazienkowej aranżacji. Warto sięgnąć po nią, jeśli zależy nam na praktycznych rozwiązaniach i atrakcyjnym wzornictwie.
Travel uchwyt do wanny podgięty chrom fd6-trl-53-11
229,00 zł/szt.
Uchwyty łazienkowe zamontowane przy toalecie, umywalce, w kabinie prysznicowej lub na ścianie nad wanną zapewnią nam bezpieczne poruszanie się i podparcie w czasie zabiegów pielęgnacyjnych. Uchwyt podgięty umożliwia wygodne korzystanie z wanny podczas kąpieli. Sprawdzi się zwłaszcza tam, gdzie przebywają osoby starsze i niepełnosprawne. Uchwyt należy do funkcjonalnej linii akcesoriów łazienkowych, które pasują do każdej łazienkowej aranżacji. Jeśli zależy nam na połączeniu praktycznych rozwiązań z nienaganną linią wzorniczą, akcesoria z kolekcji TRAVEL będą dla nas doskonałą propozycją.
Travel uchwyt do wanny prosty 300 mm chrom fd6-trl-52-11
189,00 zł/szt.
W każdej łazience przydadzą się poręczne uchwyty. Sprawdzą się zwłaszcza tam, gdzie przebywają osoby starsze i niepełnosprawne. Pokryty elegancką chromowaną powłoką uchwyt prosty jest przeznaczony do zamontowania nad wanną. Umożliwi nam bezpieczne korzystanie z wanny podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Uchwyt należy do funkcjonalnej linii akcesoriów łazienkowych, które pasują do każdej łazienkowej aranżacji. Akcesoria są trwałe i komfortowe w użytkowaniu. Zostały pokryte lśniącą chromowaną powłoką, która świetnie podkreśla ich walory estetyczne.
Travel lusterko kosmetyczne na ramieniu chrom fd6-trl-51-11
220,00 zł/szt.
Lusterko kosmetyczne na ramieniu przymocowanym do ściany jest niezwykle wygodne w użytkowaniu. Możemy je obracać i ustawiać pod odpowiednim kątem, ma również trzykrotne powiększenie, co szczególnie przydatne jest podczas robienia makijażu. Lusterko należy do funkcjonalnej linii akcesoriów łazienkowych, które pasują do każdej łazienkowej aranżacji. Akcesoria są trwałe i komfortowe w użytkowaniu. Zostały pokryte lśniącą chromowaną powłoką, która świetnie podkreśla ich walory estetyczne. Jeśli zależy nam na połączeniu praktycznych rozwiązań z nienaganną linią wzorniczą, akcesoria z kolekcji TRAVEL będą dla nas doskonałą propozycją.
Travel lusterko kosmetyczne składane chrom fd6-trl-50-11
235,00 zł/szt.
Funkcjonalne lusterko kosmetyczne, które możemy w łatwy i wygodny sposób złożyć, kiedy nie będzie nam już potrzebne. Ma trzykrotne powiększenie, co szczególnie przydatne jest podczas robienia makijażu. Lusterko należy do funkcjonalnej linii akcesoriów łazienkowych, które pasują do każdej łazienkowej aranżacji. Akcesoria są trwałe i komfortowe w użytkowaniu. Zostały pokryte lśniącą chromowaną powłoką, która świetnie podkreśla ich walory estetyczne. Jeśli zależy nam na połączeniu praktycznych rozwiązań z nienaganną linią wzorniczą, akcesoria z kolekcji TRAVEL będą dla nas doskonałą propozycją.
Travel szczotka stojąca do wc chrom fd6-trl-20-11
235,00 zł/szt.
Subtelna linia, perfekcyjne wykonanie oraz lśniąca chromowana powłoka to cechy wyróżniające szczotkę do WC należącą do funkcjonalnej kolekcji akcesoriów łazienkowych o prostej, nowoczesnej formie. Kolekcja doskonale pasuje do każdej łazienkowej aranżacji. Warto sięgnąć po nią, jeśli zależy nam na praktycznych rozwiązaniach i atrakcyjnym wzornictwie.
Travel lusterko kosmetyczne na ramieniu chrom fd6-trl-11-11
309,00 zł/szt.
Półka na ręczniki z praktycznym wieszakiem pokryta została elegancką chromowaną powłoką. Idealnie zaprezentuje się w otoczeniu akcesoriów z tej samej serii, wyróżniających się prostą, nowoczesną formą. Kolekcja doskonale pasuje do każdej łazienkowej aranżacji. Warto sięgnąć po nią, jeśli zależy nam na praktycznych rozwiązaniach i atrakcyjnym wzornictwie.
Syfon butelkowy chrom fd7-204-11
259,00 zł/szt.
We współczesnych aranżacjach łazienkowych armatura instalacyjna nie musi być zakryta, zwłaszcza jeśli charakter wnętrza wyznacza styl industialny lub jego łagodniejsza odmiana – soft loft. Mosiężny syfon butelkowy jest trwały i niezawodny. Pokryty dekoracyjną warstwą chromu nada łazience nowoczesnej, stylowej elegancji.
Square syfon butelkowy, kształt prostopadłościenny nikiel szczotkowany fd7-202-77
309,00 zł/szt.
Wydajny, trwały i elegancki syfon butelkowy SQUARE w wykończeniu nikiel szczotkowany nada naszej aranżacji łazienkowej nowoczesnego charakteru. Prostopadłościenny kształt i dekoracyjna powłoka wyznacza mu miejsce w otwartej przestrzeni umywalki, w łazience w stylu industialnym lub jego łagodniejszej odmianie – soft loft.
Square syfon butelkowy, kształt prostopadłościenny chrom fd7-202-11
269,00 zł/szt.
Przy urządzaniu łazienki warto zwrócić uwagę na istotne elementy wyposażenia, takie jak syfony, kurski, zawory. W nowoczesnych, eleganckich aranżacjach armatura instalacyjna nie musi być zakryta, zwłaszcza jeśli charakter wnętrza wyznacza surowy industial lub jego łagodniejsza odmiana – soft loft. Za funkcją podążyła forma – akcesoria dostępne są już w wersji ozdobnej. Syfon butelkowy SQUARE jest dobrym tego przykładem. Prostopadłościenna forma pasuje do łazienek w stylu loft. Aranżacji klasycznej nada nowoczesnego sznytu.
Square zawór kątowy ozdobny 1/2"x1/2" chrom fd7-102-11
49,00 zł/szt.
Ozdobne akcesoria przyłączeniowe są już standardem we współczesnych łazienkach, w których funkcja i forma to dwa równoważne aspekty udanego projektu. Nowoczesny zawór kątowy SQUARE sprawdzi się jako armatura zamykająca do podłączenia baterii czy spłuczki. Zaopatrzony w głowicę ceramiczną jest szczelny i niezawodny. Za sprawą modnej geometrycznej formy i lśniącej chromowanej powłoki wyróżnia się estetyką i pasuje do podobnych wzorniczo baterii oraz natrysków z bogatej kolekcji FDESIGN.
Square zawór katowy ozdobny 1/2"x3/8" chrom fd7-101-11
49,00 zł/szt.
Jeszcze do niedawna elementy podłączeniowe armatury, takie jak kurki, kształtki czy zawory nie musiały być piękne – miały jedynie dobrze spełniać swoją funkcję. Obecnie funkcja i forma idą w parze, dlatego wszystkie akcesoria przyłączeniowe należące do eleganckiej armatury FDESIGN odpowiadają wysokim standardom estetycznym. Takie właśnie są zawory kątowe SQUARE o modnej geometrycznej formie i lśniącej chromowanej powłoce dedykowane kolekcjom baterii o podobnej linii wzorniczej.
Rondo bronze korek click-clack z przelewem, mosiężny stary brąz fd7-305-66
109,00 zł/szt.
Korek umywalkowy idealny do łazienek zaaranżowanych w stylu retro. Błyszcząca powierzchnia w odcieniu starego brązu umiejętnie łączy przeszłość z nowoczesnością. Pełna klasy i elegancji forma nawiązuje do dawnego wzornictwa. Będzie wspaniałą ozdobą strefy umywalki. Należy do serii akcesoriów uzupełniających kolekcję baterii FDesign.
Rondo syfon butelkowy, kształt cylindryczhy nikiel szczotkowany fd7-203-77
299,00 zł/szt.
Wybierając syfon do łazienki, powinniśmy wziąć pod uwagę jego parametry użytkowe, sposób montażu i styl aranżacji. Syfon butelkowy z kolekcji RONDO o cylindrycznym kształcie i efektownej powłoce – nikiel szczotkowany jest trwały, wydajny i estetyczny. Będzie doskonałą ozdobą wnętrza w stylu industialnym lub jego łagodniejszej odmianie – soft loft.
Rondo syfon butelkowy, kształt cylindryczhy chrom fd7-203-11
229,00 zł/szt.
Detale takie jak zawory, syfony czy korki spustowe już przestały pełnić wyłącznie rolę użytkową. Współczesne trendy w wyposażeniu łazienek, na przykład industrialny lub soft loft zalecają, by elementy te wyszły z ukrycia i stały się ozdobą wnętrza. Syfon butelkowy z kolekcji RONDO o cylindrycznym kształcie jest trwały, wydajny i estetyczny. Pokryty lśniącą chromowaną powłoką będzie prawdziwą ozdobą łazienki w stylu nowoczesnym.
Rondo syfon ruruowy nikiel szczotkowany fd7-201-77
149,00 zł/szt.
Dekoracyjny syfon rurowy z kolekcji RONDO w wykończeniu nikiel szczotkowany pięknie mieni się srebrzystym połyskiem. Pasuje do armatury i dodatków z „biżuteryjnymi” akcentami. Walory estetyczne nie ustępują użytkowym – budowa w kształcie litery „U” odpowiada za bardzo dobrą efektywność odprowadzania wody. Model ten nie wymaga także częstego czyszczenia.
Rondo syfon ruruowy chrom fd7-201-11
119,00 zł/szt.
Detale takie jak zawory, syfony czy korki spustowe już przestały pełnić wyłącznie rolę użytkową. Współczesne trendy w wyposażeniu łazienek, na przykład industrialny lub soft loft zalecają, by elementy te wyszły z ukrycia i stały się dekoracją wnętrza. Syfon rurowy z kolekcji RONDO o miękkiej, opływowej linii ma kształt litery „U” i charakteryzuje się bardzo dobrą efektywnością odprowadzania wody. Model ten nie wymaga także częstego czyszczenia. Pokryty lśniącą chromowaną powłoką będzie prawdziwą ozdobą łazienki w stylu nowoczesnym.
Rondo zawór katowy ozdobny 1/2"x3/8" chrom fd7-104-11
49,00 zł/szt.
Wygodny w użytkowaniu, niezawodny i szczelny – to cechy zaworu kątowego RONDO z głowicą ceramiczną i rozetą. Niewielki element armatury instalacyjnej skutecznie odcina dopływ wody do baterii lub spłuczki. Oprócz doskonałych parametrów użytkowych wyróżnia się estetyczną okrągłą formą i eleganckim chromowanym wykończeniem.
Kwadratowe ramię natrysku 400 mm mosiężne czarny fd8-401-22
349,00 zł/szt.
Aktualnym trendem panującym w aranżacji wnętrz jest czerń. Meble, okładziny ścienne, ceramika, baterie, natryski, akcesoria łazienkowe, a nawet niewielkie detale są już dostępne w tym eleganckim, ponadczasowym wykończeniu. Efektowne ramię natrysku w tonacji black wraz z imponującą, kwadratową deszczownią o tej samej barwie stanowi ciekawą propozycję do łazienki z przewagą geometrycznych form.
Przyłącze kątowe okrągłe z uchwytem na słuchawkę mosiężne czarny fd8-602-22
209,00 zł/szt.
Dopracowane detale świadczą o starannym wykończeniu łazienkowego wnętrza i często przesądzają o ostatecznym wrażeniu. Dotyczy to akcesoriów łazienkowych, nawet tych, które nie odgrywają pierwszoplanowej roli w łazience. Okrągłe przyłącze kątowe z uchwytem na rączkę natrysku jest niezbędnym elementem dowolnego zestawu natryskowego w wykończeniu black. Pasuje do natrysków, deszczowni i baterii o okrągłych formach.
Przyłącze kątowe okrągłe z uchwytem na słuchawkę mosiężne chrom fd8-602-11
169,00 zł/szt.
Urządzając czy remontując łazienkę zwracamy uwagę na detale, ponieważ od nich zależy spójność stylistyczna wnętrza. Dotyczy to akcesoriów łazienkowych, nawet tych, które nie odgrywają pierwszoplanowej roli w łazience. Okrągłe przyłącze kątowe z uchwytem na rączkę natrysku jest niezbędnym elementem dowolnego zestawu natryskowego w wykończeniu chromowanym. Pasuje do natrysków, deszczowni i baterii o okrągłych formach.
Przyłącze kątowe kwadratowe z uchwytem na słuchawkę mosiężne czarny fd8-601-22
229,00 zł/szt.
Urządzając czy remontując łazienkę zwracamy uwagę na detale, ponieważ od nich zależy spójność stylistyczna wnętrza. Kwadratowe przyłącze kątowe z uchwytem na rączkę natrysku jest niezbędnym elementem dowolnego zestawu natryskowego w wykończeniu czarny mat. Pasuje do natrysków, deszczowni i baterii o geometrycznych formach.
Przyłącze kątowe kwadratowe z uchwytem na słuchawkę mosiężne chrom fd8-601-11
169,00 zł/szt.
Spójność stylistyczną łazienkowego wnętrza uzyskamy zwracając szczególną uwagę na detale. Kwadratowe przyłącze kątowe z uchwytem na rączkę natrysku jest niezbędnym elementem dowolnego zestawu natryskowego w wykończeniu chromowanym. Pasuje do natrysków, deszczowni i baterii o geometrycznych formach.
Mito rączka natryskowa 3-funkcyjna chrom fd8-103-11
109,00 zł/szt.
Sukces aranżacyjny łazienki tkwi w szczegółach. MITO – elegancka płaska rączka natrysku o okrągłej formie doskonale zaprezentuje się w łazience, w której przeważają akcesoria i armatura o podobnej stylistyce oraz okrągłe elementy dekoracyjne. Trzy funkcje strumienia: deszcz, masaż i mieszany odpowiadają za komfort naszej kąpieli. Rączka została wyposażona w praktyczny system easy clean.
Meriva wieszak podwójny na ręcznik ruchowmy chrom fd6-mrv-21-11
249,00 zł/szt.
Funkcjonalny wieszak o dwóch ruchomych ramionach, które umożliwią nam wygodne wieszanie ręczników, należy do eleganckiej kolekcji akcesoriów łazienkowych wyróżniających się piękną, klasyczną linią wzorniczą. Charakteryzują je delikatnie zaokrąglone kształty i lśniąca chromowana powłoka. Dzięki swej uniwersalnej formie kolekcja doskonale zaprezentuje się w każdej łazienkowej aranżacji.
Meriva szczotka wc stojaca chrom fd6-mrv-20-11
369,00 zł/szt.
Ukryta w eleganckiej zabudowie szczotka do WC należy do pięknej kolekcji akcesoriów łazienkowych wyróżniających się klasyczną linią wzorniczą. Akcesoria charakteryzujące się delikatnie zaokrąglonymi kształtami pokryte zostały lśniącą chromowaną powłoką. Dzięki swej uniwersalnej formie doskonale zaprezentują się w każdej łazienkowej aranżacji.
Meriva wieszak podwójny na ręcznik chrom fd6-mrv-19-11
319,00 zł/szt.
Wieszak podwójny na ręcznik to nie tylko funkcjonalny łazienkowy drobiazg, ale również wspaniała ozdoba wnętrza. Wieszak należy do eleganckiej kolekcji akcesoriów łazienkowych wyróżniających się piękną, klasyczną stylistyką. Akcesoria o delikatnie zaokrąglonych kształtach pokryte zostały lśniącą chromowaną powłoką. Dzięki swej uniwersalnej formie doskonale zaprezentują się w każdej łazienkowej aranżacji.
Meriva mydelniczka metalowa chrom fd6-mrv-18-11
159,00 zł/szt.
Mydelniczka ścienna o praktycznej konstrukcji, która zapobiega gromadzeniu się wody i uniemożliwia ześlizgiwanie się mydła do umywalki lub brodzika zapewni nam wygodne mycie. Mydelniczka należy do eleganckiej kolekcji akcesoriów łazienkowych wyróżniających się piękną, klasyczną linią wzorniczą. Akcesoria o delikatnie zaokrąglonych kształtach pokryte zostały lśniącą chromowaną powłoką. Dzięki swej uniwersalnej formie doskonale zaprezentują się w każdej łazienkowej aranżacji.
Meriva uchwyt na papier toaletowy chrom fd6-mrv-09-11
109,00 zł/szt.
Uchwyt o nienagannych proporcjach oraz idealnie gładkiej powierzchni należy do eleganckiej kolekcji akcesoriów łazienkowych wyróżniających się piękną, klasyczną linią wzorniczą. Akcesoria o delikatnie zaokrąglonych kształtach pokryte zostały lśniącą chromowaną powłoką. Dzięki swej uniwersalnej formie doskonale zaprezentują się w każdej łazienkowej aranżacji.
Meriva wieszak podwójny chrom fd6-mrv-08-11
99,00 zł/szt.
Idealnie gładka powierzchnia, wspaniałe proporcje i walory użytkowe to najważniejsze cechy wieszaka należącego do eleganckiej kolekcji akcesoriów łazienkowych wyróżniających się piękną, klasyczną linią wzorniczą. Akcesoria o delikatnie zaokrąglonych kształtach pokryte zostały lśniącą chromowaną powłoką. Dzięki swej uniwersalnej formie doskonale zaprezentują się w każdej łazienkowej aranżacji.
Meriva wieszak pojedynczy chrom fd6-mrv-07-11
89,00 zł/szt.
Wieszak łazienkowy mocowany do ściany o nienagannych proporcjach i dekoracyjnym wykończeniu należy do eleganckiej kolekcji akcesoriów łazienkowych wyróżniających się piękną, klasyczną linią wzorniczą. Możemy na nim zawiesić ciepły szlafrok lub duży ręcznik kąpielowy. Akcesoria o delikatnie zaokrąglonych kształtach pokryte zostały lśniącą chromowaną powłoką. Dzięki swej uniwersalnej formie doskonale zaprezentują się w każdej łazienkowej aranżacji.

Blog