PŁYTKI CONCEPT

Płytki Concept

JETA to przedsiębiorstwo handlowe, którego oferta spełnia oczekiwania klientów indywidualnych, a także klientów firmowych. Polecamy nie tylko wysokiej jakości płytki ceramiczne, ale również armaturę sanitarną i chemię budowlaną. Dzięki atrakcyjnym cenom i korzystnym rabatom masz szansę tanim kosztem stworzyć łazienkę swoich marzeń. Tym bardziej że już przy zakupie towaru za kwotę wynoszącą powyżej 2000 złotych nasi eksperci bezpłatnie wykonają projekt Twojej łazienki. Co więcej, przy nabyciu towarów za tę właśnie kwotę uzyskasz 1% rabatu. Natomiast przy zakupie materiałów za kwotę powyżej 4000 złotych - 2-procentowy rabat, za kwotę powyżej 4500 złotych - 3-procentowy rabat, a powyżej 5000 złotych - 4-procentowy rabat. W naszej ofercie znajdziesz płytki znanych i cenionych firm, w tym również płytki Concept marki Nowa Gala.

Płytki Concept - materiał wykończeniowy, który spełnia najwyższe standardy!

Na bogatą kolekcję płytek Concept składają się modele w formie prostokątnej o wymiarach 59,7x119,7 cm i 29,7x59,7 cm oraz modele kwadratowe o długości boku 59,7 cm. Dostępne są płytki z dekorem, mozaika, stopnica i cokół. Płytki powstały z gresu, dzięki czemu zaliczają się do bardzo wytrzymałych i można z powodzeniem stosować je nie tylko wewnątrz, lecz również na zewnątrz. Zwłaszcza że mamy do czynienia z produktem mrozoodpornym, a więc z takim, który jest odporny na działanie niskich temperatur. Co więcej, płytki Concept marki Nowa Gala zostały poddane rektyfikacji, czyli ich brzegi są dodatkowo ścięte, dlatego są idealnie równe. To oznacza, że podczas ich układania można zastosować minimalną odległość między poszczególnymi płytkami i tym samym uzyskać perfekcyjnie gładką powierzchnię.

Płytki Concept Nowa Gala - odpowiednie do wnętrz i na zewnątrz!

Płytki Concept Nowa Gala występują w czterech neutralnych odcieniach - białym, jasnoszarym, ciemnoszarym oraz antracytowym. Taka paleta kolorystyczna to sposób na uzyskanie wielu różnych aranżacji wnętrz, ponieważ proponowane tonacje mogą współgrać zarówno z kolorami mocniejszymi, jak i spokojnymi. Dzięki białym płytkom Concept Nowa Gala pomieszczenie może zostać optycznie powiększone, a jednocześnie wyda się higienicznie czyste. Z kolei szarość oraz antracyt sprawią, że łazienka zyska na elegancji. Kolekcję można stosować jednak nie tylko jako wykończenie łazienek, ale również w kuchniach, sypialniach, holach, na schodach, czy w obiektach użytku publicznego.

Blog