PŁYTKI COLOUR BLINK

Colour blink mosaic diamond turquoise 28x29,7 wd567-007
67,31 zł/szt.
Płytki Cersanit Bantu to kolekcja nazywana przez producenta piaskiem pustyni. Kremowa kolorystyka, w której odnajdziesz fale i minerały z delikatnych wzorów tworzonych przez piasek. Mozaika z drobnych heksagonów to nowoczesny akcent, pozwalający położyć nacisk na design i dynamikę. W połączeniu z harmonią kolorów zyskujesz piękną powierzchnię!
Colour blink mosaic diamond mix 28x29,7
67,31 zł/szt.
Zachwycająca i energetyczna kolekcja płytek Colour Blink Cersanit oparta o uniwersalny beżowy kolor oraz dynamiczny nasycony turkus. Niesamowite mozaiki pozwalają kreować na ścianie ciekawe dwukolorowe układy figur. Dekory mają strukturę w kształcie geometrycznych diamentów. Nowoczesna przestrzeń, łazienka dla dzieci, spokój lub dynamika. Zobacz!

PŁYTKI COLOUR BLINK

Nasz sklep internetowy Jeta.pl oferuje bogaty wybór płytek ceramicznych o estetycznym wyglądzie i znakomitych parametrach. Na uwagę zasługują między innymi kafelki Cersanit. To popularna polska firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Jej asortyment obejmuje kilkadziesiąt różnych kolekcji płytek ceramicznych. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy klasycznych aranżacji, jak i osoby gustujące w nieco bardziej nowoczesnych wnętrzach. Płytki ceramiczne Cersanit mogą być wykonane z różnych materiałów i mieć rozmaite kształty, wymiary i kolory. Na uwagę zasługują w szczególności kafelki pokryte rozmaitymi wzorami, na przykład kwiatowymi lub roślinnymi oraz te, które stanowią wierną imitację materiałów, takich jak drewno, marmur czy beton. Godne polecenia są między innymi płytki Colour Blink.

Płytki Colour Blink dla fanów turkusu

Płytki Colour Blink to sprawdzony sposób na oryginalną, przykuwającą wzrok aranżację wnętrza. Przypadną do gustu wszystkim zwolennikom nowoczesnych projektów. W skład kolekcji wchodzą między innymi kafelki w kolorze beżowym oraz turkusowym. Znaleźć można tutaj również mozaikę składającą się z heksagonalnych elementów. Jednolite płytki są dostępne w dwóch wersjach; gładkiej i płaskiej oraz o delikatnej fakturze, z diamentowym wzorem. Uzupełnieniem linii Colour Blink jest połyskująca, metaliczna listwa, którą można udekorować wannę czy lustro. Płytki wchodzące w skład omawianej kolekcji mają wymiary 28 x 29,7 cm, 29,8 x 59,8 cm oraz 2 x 59,8 cm. To uniwersalne formaty, które dobrze sprawdzają się zarówno w małych, jak i nieco większych pomieszczeniach.

Płytki Colour Blink o znakomitych parametrach

Płytki Colour Blink są mrozoodporne, co oznacza, że dobrze sprawdzają się nie tylko wewnątrz, lecz i na zewnątrz pomieszczeń, na przykład na balkonie, tarasie, ganku czy w altanie. Mają 4 klasę ścieralności, co czyni z nich znakomite rozwiązanie do intensywnie użytkowanych pomieszczeń. Kafelki zostały wykonane z wysokiej jakości gresu.

Blog