PŁYTKI ZAMBEZI

PŁYTKI ZAMBEZI

Jesteś na etapie urządzania kuchni, łazienki czy przedpokoju? Do ich aranżacji możesz z powodzeniem wykorzystać płytki ceramiczne dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego JETA. Nasza bogata oferta obejmuje kafelki najlepszych producentów. Jednym z nich jest popularna polska marka Cersanit, która na rodzimym rynku funkcjonuje z powodzeniem od kilkudziesięciu lat. Jej produkty stanowią połączenie najwyższej jakości wykonania, doskonałych parametrów, estetycznego wyglądu oraz zgodności z panującymi aktualnie trendami. Do wyboru są tu kafelki zarówno gładkie, jak i pokryte różnymi wzorami czy będącymi wierną imitacją materiałów takich jak drewno, metal czy szkło. Ich powierzchnia może być błyszcząca, gładka, matowa lub typu struktura, półpoler lub poler. Bardzo ciekawie prezentującą się kolekcją Paradyż są płytki Zambezi.

Płytki Zambezi inspirowane Afryką

Płytki Zambezi to kolekcja od polskiej marki Cersanit, której twórcy inspirowali się barwami charakterystycznymi dla Afryki. Do wyboru są tu kafelki w odcieniach niebieskiego, zieleni oraz kości słoniowej. Stanowią sprawdzony sposób na ożywienie aranżacji wnętrza i nadanie mu niebanalnego charakteru. Płytki Zambezi będą się doskonale prezentowały w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym oraz minimalistycznym. Z powodzeniem można je zestawić zarówno z drewnem, jak i kolorami takimi jak biel oraz szarość.

Płytki Zambezi o znakomitych parametrach

Estetyczny, przykuwający wzrok wygląd to nie jedyna zaleta płytek Zambezi. Tym, co je wyróżnia, są także znakomite parametry. Kafelki zostały wykonane z wysokiej jakości glazury. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne takie jak chociażby zarysowania. Sprawia to, że nawet mimo intensywnego użytkowania, po kilku latach od zakupu w dalszym ciągu wyglądają jak nowe, ciesząc oko. Kafelki marki Paradyż są łatwe w utrzymaniu w czystości; do tego celu w zupełności wystarczy woda z dodatkiem łagodnego detergentu. Płytki pozwalają na użytkowanie wraz z ogrzewaniem podłogowym.

Blog