PŁYTKI TONELLA

Płytki Cerrad Tonella

Jeśli przygotowujesz się do remontu łazienki, to z pewnością chcesz, aby przebiegł on szybko, sprawnie oraz przysporzył jak najmniej problemów. Ułatwi to zadanie skorzystanie z usług projektantów wnętrz. Zakup płytek Cerrad Tonella i innych akcesoriów łazienkowych w salonach JETA na kwotę powyżej 3500 zł netto umożliwia otrzymanie bezpłatnego projektu łazienki od profesjonalistów. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie owocuje planami na miarę Twoich potrzeb oraz współpracą z czołowymi producentami armatury i płytek ceramicznych w Polsce i na świecie. W naszej ofercie znajdziesz takie marki jak Cersanit, Cerrad, Tubądzin czy Paradyż. Jeśli na którymkolwiek etapie składania zamówienia będziesz mieć pytania dotyczące naszych produktów, to zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Z przyjemnością dzielimy się naszym doświadczeniem i pomagamy w przeprowadzeniu efektownych remontów łazienek.

Salony JETA dla Ciebie

W salonach JETA i na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele inspiracji i praktycznych porad. Oferujemy również szereg zniżek. Wśród nich mamy 2% rabatu za zapisanie się na nasz newsletter, a także inne uzależnione od wartości zamówienia. Zakupy dokonane powyżej 3500 zł dostarczymy pod wskazany adres całkowicie za darmo, bez względu na wielkość oraz wagę. Płytki Cerrad Tonella otrzymasz w korzystnej cenie i będziesz się mógł cieszyć ich jakością przez długie lata.

Dlaczego płytki Cerrad Tonella?

Wybierz płytki Cerrad Tonella, które wyróżniają się naturalnym pięknem drewna oraz stonowanymi barwami – znajdziesz wśród nich Beige, Brown, Cream oraz Honey. Dostępna jest również mozaika Tonella, która stanowi ciekawe uzupełnienie wyposażenia wnętrza. Dopasowane stopnice V-shape dopełnią całość. Firma Cerrad czerpie inspiracje wprost z natury i otaczającego nas świata. Płytki odzwierciedlają strukturę drewna, powierzchnię betonu, rysy kamienia czy elegancję marmuru. Zasmakuj w naturalnych barwach i nowoczesnych rozwiązaniach, jakie oferują płytki Cerrad Tonella.

Blog