PŁYTKI METRO STYL

Świetną dekoracją dopełniającą wnętrza, takie jak kuchnia czy łazienka, są oczywiście płytki. W ofercie naszego sklepu JETA znajdziesz szeroki wybór tych ceramicznych elementów, które odmienią całą remontowaną przez Ciebie przestrzeń. Wśród nowoczesnych modeli o niestandardowych, lecz dekoracyjnych rozmiarach dużą popularnością cieszą się płytki Metro Styl, stanowiące dość ciekawe odstępstwo od tradycyjnej ceramiki. Ta kolekcja to idealny przykład nowoczesności w podstawowych barwach. Płytki te mogą doskonale podkreślić charakter każdego wnętrza. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi propozycjami marki Opoczno, na przykład serią Avangarde.

Płytki Metro Styl - wyjątkowy element dopełniający nowoczesne wnętrza

Płytki Opoczno to element aranżacji sprawdzający się doskonale nie tylko w łazience czy kuchni, ale również w korytarzu, a nawet w garażu czy piwnicy. Prezentowane w tej kategorii płytki Metro Styl sprawią, że przestrzeń z pewnością nabierze niepowtarzalnego charakteru. Kolekcja ta znana jest z nowoczesności i prostych barw. Czerń, biel czy szarość to podstawowe warianty kolorystyczne, które podkreślą każdy najmniejszy detal dostępny w twojej kuchni. Będą stanowiły gustowne i wyjątkowe elementy dekoracyjne na przykład w przedpokoju.

Oryginalna aranżacja z płytkami Metro Styl

Płytki Metro Styl charakteryzują się niezwykłą uniwersalnością, na którą wpływa między innymi zastosowana kolorystyka. Rozmiar wynoszący 10×30 cm sprawia natomiast, że bardzo łatwo się je układa. Kształt prostokątów zapewnia również możliwość różnego ułożenia płytek na ścianie, dlatego kolekcja ta jest jedną z najpopularniejszych w naszym sklepie. Możesz spokojnie ułożyć je klasycznie tzw. układ cegiełkowy albo sprawić, że wnętrze będzie się wyróżniać dzięki ustawieniu ich w kształt jodełki lub siatki. Pionowe czy też diagonalnie to także ciekawe rozłożenie. Jeżeli cenisz sobie oryginalność oraz niestandardowe wykończenie, to możesz ułożyć płytki Metro Styl w różnych zestawieniach kolorystycznych np. czarne i białe. W efekcie otrzymasz ścianę wzorowaną na modnym w ostatnim stylu retro. Prezentowane płytki zamontowane w łazience nadadzą jej klasycznego i przyjemnego dla oka uroku, a ponadto sprawią, że każdy dodatek będzie do nich doskonale pasował.

Blog