PŁYTKI COLORADO

Płytki Colorado – ciekawa okładzina w rdzawym odcieniu

Zastanawiasz się, w jaki sposób wykończyć elewację? W sklepie internetowym JETA przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór materiałów, które pozwolą Ci w ciekawy sposób wykończyć ściany zewnętrzne. Oferujemy płytki Colorado – to kolekcja marki Cerrad. Znajdziesz w niej kafle elewacyjne w rdzawym kolorze, który może ciekawie prezentować się zarówno na nowoczesnym budynku, o geometrycznej, minimalistycznej bryle i płaskim dachu, jak i na eleganckim, klasycznym domu.

Płytki Colorado świetnie imitują cegłę, co jest zasługą nie tylko rdzawego odcienia, lecz także powierzchni. Kafle wyróżniają się strukturalną powierzchnią o matowym wykończeniu. Przyciągające wzrok płytki marki Cerrad znajdą zastosowanie na zewnątrz oraz w budynku.

Dowiedz się więcej o płytkach Colorado

Płytki ścienne Colorado charakteryzują się mrozoodpornością, co daje gwarancję, że przez wiele lat zachowają estetyczny wygląd. Wysokiej jakości okładzinę wykorzystasz w roli urozmaicenia elewacji. Kafle w rdzawym kolorze doskonale zaprezentują się na fragmencie ściany, na przykład tym przylegającym do tarasu. Możesz też wyłożyć płytkami Colorado powierzchnię przy bramie garażowej lub drzwiach wejściowych. Ciekawie zaprezentuje się również wykończenie kaflami wyłącznie dolnej części domu i pokrycie pozostałej części budynku białą farbą.

Płytki ceramiczne o strukturalnej, matowej powierzchni możesz też zastosować w domu. Sprawdzą się w kuchni, gdzie będą chronić ściany przed zabrudzeniem. Kafle imitujące cegłę są też dobrym rozwiązaniem do salonu, gdzie możesz wykorzystać je na jednej ścianie, na przykład za kanapą. Trwała okładzina pozwoli Ci też urozmaicić aranżację przedpokoju, gdzie zazwyczaj brakuje miejsca na dodatki. Płytki w rdzawym odcieniu doskonale zaprezentują się w aranżacji w industrialnym lub retro stylu. W naszym asortymencie znajdziesz więcej płytek do wykończenia elewacji oraz ścian w domu. Oferujemy duży wybór kafli między innymi do stosowania w łazience.

Blog