PŁYTKI WOOD CONCEPT

Sklep internetowy JETA to miejsce, w którym możesz znaleźć mnóstwo inspiracji do stworzenia przytulnej, domowej altanki, niepowtarzalnej kuchni lub łazienki, w której przyjemnie będzie oddać się relaksującej kąpieli po całym dniu pracy. Wystarczy tylko zajrzeć do naszej oferty, a oryginalne pomysły mogą nasunąć się same. Poza wykończeniem łazienek oraz chemią budowlaną znajdziesz tutaj niezwykle bogatą kolekcję płytek ściennych oraz ścienno-podłogowych. Dostępne są wśród nich także płytki Wood Concept polskiej marki Opoczno, które mogą stanowić dopełnienie różnych wnętrz. Obok tych wyjątkowych modeli naprawdę nie sposób przejść obojętnie, zwłaszcza że inspiracją do ich powstania stały się jesiony i dęby. Płytki Wood Concept to kusząca oferta, ponieważ imitacje drewna wciąż pełnią niezwykle istotną rolę podczas aranżacji wnętrz i znajdują zastosowanie także przy wykańczaniu elewacji zewnętrznych.

Płytki Wood Concept - imitacja drewna odpowiednia nie tylko do tworzenia pięknych podłóg

Płytki Wood Concept cieszą się ogromną popularnością. Modele stanowiące imitację drewna są doskonałym materiałem do wykańczania podłóg, gdyż dają niezliczone możliwości aranżacyjne. Z tego względu chętnie biorą je pod uwagę zawodowi projektanci wnętrz, a także osoby, które samodzielne urządzają swoje mieszkania czy domy. Płytki Wood Concept występują w wielu różnych tonacjach brązu oraz szarości. Dzięki temu można je z powodzeniem dopasować do wystroju pomieszczenia, koloru ścian lub preferowanego stylu. Otrzymasz intrygujące połączenie, układając je obok siebie w standardowy sposób lub tworząc nieoczywiste wzory. Obok modeli jaśniejszych i stonowanych występują też wersje w mocniejszych tonacjach, które staną się interesującym tłem dla pomieszczeń o spokojnych kolorach. Piękne brązy dodadzą wnętrzu przytulności i diametralnie odmienią jej charakter. Natomiast jasne odcienie wniosą do środka nieco świeżości.

Płytki Wood Concept - doskonałe do wnętrz i na zewnątrz

Na płytki Wood Concept składają się modele ścienno-podłogowe, które można stosować zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Odznaczają się mrozoodpornością, dzięki czemu nawet pod wpływem bardzo niskich temperatur nie ulegają pęknięciom, a ich kolor nie zmieni swojej tonacji. Ponadto, zaliczają się do antypoślizgowych, dzięki czemu można je stosować w holach, na korytarzach, w pomieszczeniach, w których mamy kontakt z wodą, a więc w łazienkach lub kuchniach. Płytki Wood Concept pozwolą Ci na uzyskanie nowoczesnego korytarza, zacisznego pokoju lub stylowej łazienki w stylu skandynawskim lub prowansalskim.

Blog