Specjaliści

Wspieramy nie tylko klientów indywidualnych, ale również inwestycje klientów z sektora B2B.  Projektując i poszukując innowacji w branży ceramicznej, sanitarnej i glazurniczej współpracujemy z fachowcami, architektami zewnętrznymi, inwestorami polskimi oraz zagranicznymi. Ceniąc sobie ich kunszt, ciężką pracę, zasadę estetyki, dbałość o satysfakcję klientów i komfort naszych partnerów.

OFERTĘ KIERUJEMY DO: architektów wnętrz, inwestorów, deweloperów, wykonawców, glazurników.

Oferujemy nie tylko współpracę na dogodnych warunkach, ale także promocję firmy oraz doradztwo produktowe w zakresie specyfikacji produktów znajdujących się na w ofercie sklepów marki JETA. Wierzymy, że długotrwałe i przyjazne relację pomiędzy naszą firmą a klientami są najlepszą rekomendacją  pracy, którą wykonujemy.

Obopólna współpraca zostaje zwieńczona ciekawymi, niebanalnymi realizacjami podczas poszukiwania własnych dróg do rozwoju i zadowolenia naszych klientów. Posiadana wiedza i długotrwałe doświadczanie, pozwalają nam przygotować optymalne rozwiązania z korzyścią dla Twojego biznesu.

Wiemy że wyjątkowe dzieło wymaga wyjątkowych pomysłów, wyobraźni i odpowiednich produktów. Dlatego stawiamy na specjalistów w swojej branży oraz indywidualność zachowaną w kolekcjach produktów dostępnych tylko w salonach JETA.

Już dziś podpisz z nami Umowę Prowizyjną i zarabiaj tym samym dodatkowe pieniądze.

Chcesz wiedzieć więcej na temat UMOWY PROWIZYJNEJ i korzyściach jakie płyną z jej podpisania?

Zachęcamy do kontaktu z wybranym salonem stacjonarnym JETA lub z działem marketingu.

Kontakt:  marketing@jeta.pl