Wanny wolnostojące SOME - jakość i desing

Wymiary wanny powinny być dostosowane do rozmiaru łazienki oraz potrzeb użytkowników. W Salonach Łazienek JETA dostępne są różne kształty, w tym tradycyjne prostokątne, owalne, narożne, a nawet wolnostojące. Przed zakupem warto zmierzyć przestrzeń łazienkową, aby upewnić się, że wanna będzie pasować.

                                                             Stylowe rozwiązanie

Wanny mogą różnić się stylem od klasycznego po nowoczesny. Wanny wolnostojące mogą dodać elegancji i stylu, podczas gdy wanny zabudowane są często bardziej praktyczne w mniejszych przestrzeniach. Wybór pozostawiamy naszym klientom, jednak staramy się doradzać najlepsze rozwiązania i pokazywać ciekawe możliwości. Wanny wolnostojące, przyścienne i narożne – wybór z  zakresu wszystkich tych opcji jest ogromny.

                                                               Instalacja wanny

Montaż wanny może wymagać specjalistycznej wiedzy, zwłaszcza jeśli chodzi o wanny z dodatkowymi funkcjami. Warto rozważyć koszty instalacji przy wyborze wanny. Być może dobrym rozwiązaniem dla Ciebie okaże się zakup łazienki wraz z montażem? Oferujemy naszym Klientom również taką usługę.

                                                                 Wanna idealna

Przy zakupie wanny do łazienki ważne jest, aby wziąć pod uwagę nie tylko własne preferencje i styl życia, ale także praktyczne aspekty, takie jak łatwość czyszczenia, trwałość i koszty eksploatacji.Dobrym pomysłem jest również przeglądanie opinii innych użytkowników i zasięganie porad u profesjonalistów.

                                                             Nowoczesne wanny

Wanny wolnostojące marki SOME to świetne rozwiązanie dla nowoczesnej łazienki. Stylowe wzory, doskonałe wykonanie i potwierdzona przez użytkowników trwałość, to cechy, które określają ten produkt. Posiadamy w ofercie wannę wolnostojącą Solano, którą można zamontować w dowolnym miejscu w domowym salonie kąpielowym. Ciekawy kształt powoduje, że idealnie wkomponuje się w przestrzeń niemal każdej łazienki. Wymiary wanny Solano to 1600 x 747 x 600 m.

                                                                Słodka propozycja

Kolejną propozycją jest wyjątkowa wanna wolnostojąca Muffin o wymiarach 1590 x 740 x 560 mm. To wyjątkowy model o nietuzinkowych kształcie. Wanna posiada ciekawą strukturę w stylu lameli, które są często wykorzystywane w nowoczesnych aranżacjach. Tak jak pozostałe wanny marki SOME, wytwarzana jest z wysokiej jakości płyt akrylowych formowanych na gorąco w odpowiednio przygotowanej formie.

Wanna posiada szczelinowy przelew, syfon oraz korek klik klak w kolorze czarnym lub chrom – do wyboru. Nóżki przymocowane do wanny umożliwiają jej odpowiednie wypoziomowanie podczas instalacji. Wanna wolnostojąca. Muffin to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnej łazienki.

                                                               Nowoczesna klasyka

Wanna wolnostojąca Zuzanna to klasyka. Wkomponuje się nie tylko w przestrzeń łazienki nowoczesnej, ale również każdej innej. Kolejną dostępną wanną wolnostojącą, która przyciąga uwagę naszych klientów jest niezwykły model Glow, który doskonale sprawdzi się w każdej łazience. Można ją zamontować w dowolnym miejscu w salonie kąpielowym wraz z gustowną baterią wolnostojącą.

                                                                          Szczęśliwa kąpiel

Wanna wolnostojąca Smile to prawdziwy hit tego sezonu. Klienci są zauroczeni jej wyjątkowym kształtem oraz doskonałym wykończeniem. Łazienka, w której znajdzie się miejsce na taką wannę wolnostojącą, z pewnością będzie przyciągała uwagę. Relaksująca kąpiel po ciężkim dniu w wannie wolnostojącej Smile marki SOME, z pewnością okaże się niesamowitym doznaniem.

Dodaj komentarz