PŁYTKI NERO

Elewacja szkliwiona nero 245x65x6,5 (0,5m2) gat.1
66,30 zł/m2 33,15 zł/op.(0.50m2)
Parapetowy klinkier Cerrad Nero oraz kafelki ścienne imitujące cegłę. Czarny kolor to klasyka sprawdzona w łazienkach od lat. Błyszcząca gładka powierzchnia ułożona naprzemiennie, tworzy miejski charakter wnętrza, pięknie wygląda z bielą, do współczesnej łazienki.

Płytki Nero – ciemna okładzina do wykończenia ścian

Czarne płytki sprawiają, że przestrzeń zyskuje nowoczesny charakter. To zdecydowanie wybór dla osób, które poszukują nietuzinkowych rozwiązań. Właśnie takim są płytki Nero, które charakteryzują się gładką, błyszczącą powierzchnią. Te niebanalne kafle marki Cerrad możesz zastosować zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Ciemna okładzina oryginalnie zaprezentuje się na domu. Płytki Nero dopełnią nowoczesną bryłę budynku, który ma płaski dach.

Okładzina w czarnym kolorze sprawdzi się również wewnątrz budynku[a]. Płytki ścienne zastosujesz w salonie, na przykład na jednej ze ścian, tej za kanapą. Ten materiał wykończeniowy pozwoli Ci też urozmaicić aranżację kuchni. Płytki Nero doskonale sprawdzą się w tym pomieszczeniu, ponieważ mają gładką powierzchnię, w którą nie wnikają plamy. Dzięki temu sprawnie usuniesz z okładziny zabrudzenia, o które w kuchni nie jest przecież trudno.

Płytki Nero – dowiedz się więcej o kolekcji

Płytki Nero są dostosowane do wykończenia elewacji, dlatego cechują się odpornością na mróz. To gwarancja, że przez wiele sezonów zachowują nienaganny wygląd. Płytki ceramiczne z kolekcji Nero będą dobrze prezentowały się na fragmencie domu – możesz wyłożyć nimi elewację jednego piętra, ścianę przy tarasie lub powierzchnię przy drzwiach wejściowych i bramie garażowej. Zastosowanie ciemnych kafli na fragmencie ścian zewnętrznych pozwoli Ci podkreślić wyjątkowy kształt budynku. W kolekcji Nero znajdziesz również szkliwione parapety w czarnym kolorze. Dzięki ich zastosowaniu uzyskasz spójny efekt.

Płytki Nero cechują się gładką, błyszczącą powierzchnią, która sprawia, że doskonale zaprezentują się w nowoczesnej aranżacji pomieszczenia. W połączeniu z odpowiednimi elementami wyposażenia ciemna okładzina może być też fantastyczną bazą dla eleganckiego wystroju. Sprawdź również inne płytki ceramiczne dostępne w naszym sklepie internetowym. Oferujemy mnóstwo propozycji między innymi kafli do łazienek, w wielu kolorach i rozmiarach.

[a]zewnątrz jak i wewnątrz

Blog