PŁYTKI CLOUD

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Płytki Paradyż Cloud

Paradyż jest jedną z marek, której produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym Jeta.pl. Płytki ceramiczne tej popularnej polskiej firmy łączą w sobie modny wygląd, wysoką jakość wykonania, funkcjonalność oraz znakomite parametry. Asortyment Paradyż jest niezwykle bogaty. Obejmuje kilkadziesiąt kolekcji utrzymanych w różnych stylach: od klasycznego, przez skandynawski, vintage, retro, aż po nowoczesny, loftowy czy surowy. Poszczególne wyroby z asortymentu polskiej marki różnią się od siebie zarówno materiałem wykonania, jak i formatem, kształtem, kolorystyką czy parametrami takimi jak klasa ścieralności, czy mrozoodporność. Dużą popularnością wśród klientów naszego sklepu internetowego cieszą się płytki Paradyż Cloud.

Płytki Paradyż Cloud - idealne na taras

Płytki Paradyż Cloud to znakomite rozwiązanie na każdy balkon, taras, chodnik czy elewację. W skład tej kolekcji wchodzą zarówno stopnice, jak i cokoły, parapety czy podstopnice. Z ich pomocą można stworzyć spójną, elegancką aranżację przestrzeni zewnętrznej. Nazwa kolekcji wzięła się od efektu, jaki udało się uzyskać na powierzchni poszczególnych płytek klinkierowych. Idealnie dopasowane do siebie odcienie kafelków przenikają się wzajemnie, tworząc jedną całość. Są dostępne w 2 wersjach kolorystycznych: brązowej i czerwonej. Do wyboru są tutaj 2 rodzaje powierzchni: gładka i z subtelną strukturą. Są metalowe, dzięki czemu prezentują się niezwykle szlachetnie.

Klinkierowe płytki Paradyż Cloud

Płytki Paradyż Cloud zostały wykonane z wysokiej jakości klinkieru. Materiał ten doskonale sprawdza się na zewnątrz. Jest on odporny na negatywne oddziaływanie warunków atmosferycznych takich jak opady, wahania temperatur czy działanie promieni słonecznych. Płytki klinkierowe są również niezwykle wytrzymałe. Mimo intensywnego użytkowania, nie ulegają zarysowaniu czy pęknięciu. Tym, co je wyróżnia, jest także łatwość w utrzymaniu w czystości. Do tego celu w zupełności wystarcza woda z dodatkiem dedykowanego preparatu.

Blog