PŁYTKI SILENCE

Płytki SILENCE

Urządzenie łazienki pod względem funkcjonalnym i estetycznym to duże wyzwanie, dlatego warto się nad tym dobrze zastanowić. Jak wiadomo, podstawą całego wnętrza są płyty ceramiczne, które stanowią jego bazę. Tak naprawdę to od nich zależy czy pomieszczenie będzie spójne i czy charakter będzie nam odpowiadał. Istnieją jednak rozwiązania, które ułatwią ten proceder, a są nimi uniwersalna ceramika, która będzie pasować do każdego wnętrza. W naszym sklepie jest oferta, która obejmuje płytki SILENCE. Kolekcja ta została wykonana przez polskiego producenta Paradyż w dwóch wariantach kolorystycznych - beżowym i szarym.

Płytki SILENCE - minimalizm pasujący do wszystkiego

nie od dziś panuje zasada ,, czym mniej tym więcej" dotyczy to również urządzania łazienki, jak i samej ceramiki. Płytki SILENCE dostępne w naszej ofercie to proste, niekiedy ozdobne płyty, które tworzą we wnętrzu uczucie spokoju, relaksu i odrobinę luksusu. Kolorystyka, choć klasyczna i delikatna pozwala na użycie ich nawet w niewielkich łazienkach. Sam charakter SILENCE z dodatkiem drobnych ozdób czy też bardziej oryginalnych mebli sprawi, że całość świetnie będzie się dopełniać. Dekor z tej kolekcji tak samo gres czy płyty ceramiczne są wykonane tak, aby ich "dekoracyjna" część nie była przesadzona, a charakter pozostał niezmienny.

Płytki SILENCE - eleganckie wykończenie współczesnej łazienki

Proponowane przez nasz sklep internetowy JETA płytki SILENCE należą do jednych z najbardziej funkcjonalnych płytek ceramicznych. Delikatna forma i zarazem eleganckie wykończenie sprawia, że doskonale odnajdują się w niemalże każdej łazience. Jasne barwy gwarantują, że niewielki metraż nie będzie stanowił problemu. Wręcz przeciwnie; doskonale rozświetlą niewielką łazienkę. Płytki SILENCE stanowią perfekcyjną bazę, tworząc z odpowiednimi dodatkami i meblami niepowtarzalny nastrój oraz odrobinę luksusu. Relaks w takiej łazience jest czystą przyjemnością.

Blog