MCJ

Armatura MCJ

Marka MCJ to renomowany producent luster, zarówno tych zwykłych, jak i podświetlanych, a także innych ważnych elementów wyposażenia każdej łazienki lub toalety. Aktualna oferta obejmuje szafki, schowki, półki czy wysokiej jakości ramy podtynkowe. Jeśli więc szukasz tego typu produktów wykonanych w duchu modnego dzisiaj minimalizmu, takich jak armatura MCJ, to ten dział na pewno Cię zainteresuje. Zapraszamy do poznania bogatego asortymentu sklepu JETA. Podczas zakupów już na start otrzymasz rabat w wysokości 10% od ceny początkowej. Natomiast w przypadku zamówienia na kwotę min. 3500 zł netto, uzyskasz również dostęp do darmowego transportu oraz profesjonalnie wykonanego projektu łazienki.

Armatura MCJ - jakość, styl i elegancja

Większość luster MCJ została wyposażona w różnego rodzaju oświetlenie. Dzięki temu mogą być one używane nie tylko jako piękna ozdoba łazienki, która na pewno doda jej unikalnego stylu i elegancji, ale także staną się przedmiotami niezwykle praktycznymi. Sprawdzą się jako dodatkowe oświetlenie w toalecie, np. w nocy kiedy nie chcemy korzystać z głównego światła. Ponadto mogą pełnić funkcję dodatkowego elementu do tzw. toaletki umieszczonej nad umywalką czy meblem, na którym przechowujemy i używamy kosmetyki. Lustra te dostępne są w wielu modnych kształtach i kolorach - z łatwością dopasujesz je do wystroju każdego nowoczesnego wnętrza. Marka MCJ i bezpośrednio już JETA gwarantują wysoką jakość wykonania oraz prezencję zamówionych produktów.

MCJ - pozostałe produkty

Marka MCJ oferuje nie tylko lustra, ale także szafki, półki, schowki oraz ramy podtynkowe, czyli wszystko, co jest niezbędne do przechowywania potrzebnych przedmiotów w łazience. Wiele dostępnych modeli zostało stworzonych do zabudowy - między innymi dlatego utrzymano je w prostych, metalowych formach, dzięki czemu świetnie odnajdą się one w praktycznie każdym rodzaju wnętrza, jednocześnie nie zabierając przy tym zbyt wiele przestrzeni. Mają one bowiem szczególne zadanie, aby niczym kameleon schować się w łazienkowej infrastrukturze. Z tego też względu, tak samo zresztą jak ich uniwersalne lustra, i tego typu meble stanowią idealne rozwiązanie do różnych pomieszczeń w domu - można je wykorzystać w biurze, sypialni, a nawet w garderobie.

Armatura MCJ w JETA

Zarówno MCJ jak i nasz salon łazienek JETA to godne zaufania firmy oferujące produkty wyłącznie wysokiej jakości. Nasz sklep JETA znajduje się na rynku już od pełnych 30 lat, dzięki czemu zdążyliśmy wyrobić sobie dobrą renomę zarówno wśród konsumentów, jak i producentów. Dbamy o to, by obsługa oraz jakość sprzedawanych produktów zawsze utrzymywały się na jak najwyższym poziomie. Dodatkowo oferujemy również szereg unikalnych produktów, dostępnych jedynie w salonach naszej firmy.

Blog