STELAŻE BESCO

Stelaże Besco

Firma Besco istnieje na polskim rynku już 25 lat. Tworzy nowoczesne rozwiązania sanitarne, które oparte są o innowacyjne technologie. Firma Besco to w 100% polski producent gwarantujący najwyższą jakość oferowanych produktów. Oprócz wanien, kabin prysznicowych czy umywalek oferuje ona również stelaże Besco. W salonach JETA znajdziesz stelaże do wanny typu W oraz typu WD. Wszystkie cechuje wyjątkowa wytrzymałość, która wystarczy na długie lata. Na naszej stronie internetowej jeta.pl możesz skorzystać z wielu dostępnych rabatów, uzależnionych od wartości zakupów, co oznacza, że kupując więcej, oszczędzasz więcej!

Solidne stelaże Besco do wanien

Jeśli remontujesz łazienkę i wyposażysz ją w wannę, to musisz do niej również dokupić stelaż Besco. Stanowi on gwarancję stabilizacji i jest przeznaczony do różnych typów wanien. Stelaż Besco do wanny typu W doskonale sprawdzi się w przypadku wanien Besco z serii Modern, Talia, Luksja czy Bianka. Z kolei stelaże do wanny Besco typu WD przeznaczone są do wanien Finezja Nova, Bona czy Inspiro. Często nie zwracamy uwagi na akcesoria łazienkowe, których nie widać gołym okiem. Wydaje nam się, że nie mają one znaczenia, a tak naprawdę odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu komfortowego korzystania ze wszystkich urządzeń. Syfony czy stelaże Besco są zazwyczaj ukryte pod obudową, nie muszą być designersko zaprojektowane. Ich głównym celem jest funkcjonalność.

Jeta.pl to zakupy akcesoriów łazienkowych przez internet

W ofercie salonów łazienkowych JETA znajdują się czołowi producenci armatury łazienkowej oraz płytek ceramicznych. Znajduje się wśród nich również polska firma Besco, która dostarcza między innymi wytrzymałe i solidne stelaże Besco. Wydając w naszym sklepie 3500 zł netto, dostaniesz całkowicie za darmo profesjonalnie wykonany projekt Twojej nowej łazienki. Dzięki temu oszczędzisz swój czas i pieniądze, a wszelkie problemy związane z remontem zostaną zminimalizowane do zera. Bogata oferta naszych sklepów, w tym część asortymentu na wyłączność, sprzyja korzystnym i udanym zakupom. Jeśli zdecydujesz się na zakupy powyżej 3500 zł netto, to również otrzymasz transport zamówionych produktów gratis. Szeroki asortyment i ponad 30-letnie doświadczenie owocują współpracą z cenionymi na rynku producentami. Każdy stelaż Besco, bez względu na jego typ to doskonała inwestycja. Pasują one do różnych wanien znajdujących się w naszej ofercie. Nie odkładaj remontu łazienki na później. Skorzystaj z rabatów i zniżek oraz doświadczenia naszych pracowników pracujących w biurze obsługi klienta. Z przyjemnością pomożemy Ci na każdym etapie składania zamówienia. Zapraszamy do kontaktu!

Blog