PŁYTKI HERRERA

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Płytki HERRERA

Obecnie panuje moda na naturalne elementy wystroju, dlatego nie tylko same dodatki, ale również główne części dekoracji są drewniane, z kamienia lub tworzyw je imitujących. Moda na nie jest również w łazience, która od zawsze stanowi jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Chcesz nadać jej modnego stylu? Proponujemy wybór płyt ceramicznych z naszego sklepu internetowego JETA. Znajdziesz w nim szeroki wybór ceramiki w tym również popularną wśród klientów kolekcję nowoczesnych płytek HERRERA.

Płytki HERRERA - naturalny akcent do każdej łazienki

Łazienka to miejsce, która powinna zostać zaprojektowana w taki sposób, aby przebywanie w niej było nie tylko przyjemne, ale również sprawiało, że zaznasz w niej chwile pełnego relaksu. Pomoże w tym odpowiednia aranżacja. Dlatego proponujemy płytki HERRERA. Oferowana przez nas ceramika to produkt stworzony przez firmę Paradyż, która znana jest wysokiej jakości produktów. Kolekcja HERRERA wzorowana jest na naturalnej fakturze drewna, dlatego zarówno kolorystyka, jak i wygląd przypomina słoje drzewa - modny w ostatnich sezonach element aranżacji.

Płytki HERRERA modne dopełnienie współczesnej łazienki

Naturalne drewno? To w ostatnim czasie najbardziej popularne tworzywo jako część mebli czy osobny element aranżacji wnętrza. W szczególności łazienki. Również dużą popularnością cieszą się płytki ceramiczne imitujące drewno, które są lepszym dopełnieniem łazienki niż prawdziwe deski. Proponowane przez naszą firmę JETA płytki HERRERA to świetne rozwiązanie. Doskonale komponuje się z charakterem wnętrza, podkreślając jego oryginalność. Odpowiednio zaprojektowana faktura imitująca deskę, sprawia, że świetnie sprawdza się w łazience.

Blog