PŁYTKI FOSSIL

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Płytki Fossil

Płytki Fossil od firmy Ceramstic to sposób na wnętrza w różnym stylu. Połyskująca powierzchnia płytek na podłogę sprawdzi się w różnych miejscach domu czy firmy, a ścienne płytki Fossil oraz charakterystyczne dekory stworzą wyjątkową aranżację w kuchni czy łazience. Poznaj wszystkie elementy kolekcji, która jest utrzymana w modnej i uniwersalnej, szarej barwie oraz inspirowana powierzchnią kamienia naturalnego. Sprawdź pełną ofertę naszego sklepu internetowego JETA, w której znajdziesz kolekcje w różnych stylach, jak choćby Monsoon z mozaikowymi dekorami, czy Toscana w ciepłych brązach i beżu. Wiele produktów mamy w ofercie na wyłączność, a stały asortyment umożliwi Ci w zamówienie towaru w każdej chwili. Ponadto, przy zakupach za 2000 złotych otrzymasz nie tylko dodatkowy rabat, ale i projekt gratis, który przygotują dla Ciebie profesjonalni architekci wnętrz.

Uniwersalne płytki Fossil

Kolekcja inspirowana naturalnym kamieniem to nowoczesne i modne produkty do różnych pomieszczeń. Płytki Fossil świetnie łączą się też z innymi kolorami materiałów czy wyposażenia. Ponadczasowa i uniwersalna szarość jest doskonałym tłem dla bieli i czerni, a także dodatków z drewna, miedzi, szkła czy metalu. Płytki na podłogę w formacie 60 x 60 cm sprawdzą się nie tylko w łazienkach czy kuchni, ale też na korytarzach, czy w salonie. Dekory Fossil Extra czy Fossil Miri to niebanalna propozycja w wersji strukturalnej albo przecieranej, stylizowanej na modele vintage. Dzięki tym dwóm różnym dekorom możesz komponować aranżacje w stylu klasycznym, glamour, a także retro czy vintage. Szare, bazowe płytki ścienne doskonale harmonizują również z innymi barwami, więc możesz je dowolnie łączyć, projektując przestrzeń.

Płytki Fossil - wytrzymałość i komfort użytkowania

Płytki Fossil są wykonane z gresu szkliwionego. To materiał, który podczas produkcji zostaje poddany obróbce w wysokiej temperaturze, dzięki czemu staje się wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Wysokiej klasy, szkliwiony i polerowany gres jest też łatwy do utrzymania w czystości i odporny na zaplamienie. Gładka i jednolita posadzka powstaje też dzięki specjalnemu przycięciu krawędzi, czyli rektyfikacji. Idealnie równe brzegi płytek Fossil nie wymagają użycia dużej ilości fugi, dlatego tworzą powierzchnie jednolite i efektowne zarówno na posadzkach, jak i na ścianach. Podłużne, prostokątne, szare płytki na ścianę doskonale pasują zarówno do kuchni i łazienek, jak i w salonie, biurze czy hotelowym korytarzu.

Blog