PŁYTKI FUERTA

PŁYTKI FUERTA

W naszym sklepie internetowym JETA znajdziesz płytki ceramiczne najlepszych marek. Zaopatrzyć możesz się tutaj między innymi w kafelki popularnej polskiej firmy Cerrad. Specjalizuje się w produkcji płytek gresowych i klinkierowych, które odpowiadają najwyższym standardom pod kątem jakości oraz wzornictwa. W bogatym asortymencie marki coś dla siebie znajdą zarówno fani klasycznych kafelków, jak i osoby gustujące w nowoczesnych płytkach. Do wyboru jest tu kilkanaście kolekcji różniących się od siebie materiałem wykonania, kolorystyką, wymiarami, kształtem czy stylistyką. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się płytki Fuerta.

Drewnopodobne płytki Fuerta

Fuerta to kolekcja, w której znajdziesz najwyższej jakości płytki drewnopodobne. Stanowią niezwykle wierną imitację naturalnych desek, z charakterystycznym dla nich usłojeniem i sękami. Płytki te nadają się zarówno na podłogi, jak i ściany. Z powodzeniem zastosować można je w salonie, kuchni, przedpokoju czy łazience. Jako że są one mrozoodporne, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyłożyć nimi balkon lub taras. Płytki mają 4 klasę ścieralności, dzięki czemu nadają się do intensywnie eksploatowanych pomieszczeń. Antypoślizgowość w klasie R9 stanowi gwarancję bezpieczeństwa codziennego użytkowania. Płytki Fuerta będą się znakomicie prezentowały we wnętrzach zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych czy skandynawskich. Stanowią one synonim prostoty i elegancji.

Płytki Fuerta z gresu

Płytki Fuerta zostały wyprodukowane z wysokiej jakości gresu. Materiał ten stanowi połączenie eleganckiego wyglądu oraz znakomitych parametrów. Tym, co wyróżnia kafelki gresowe, jest między innymi to, że nie pochłaniają one wilgoci i są praktycznie nienasiąkliwe. Nie wymagają impregnacji i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Do ich zalet zaliczyć można także dużą wytrzymałość. Płytki z gresu są odporne na złamanie, odbarwienia, zarysowania oraz zabrudzenia. Nawet mimo intensywnego użytkowania przez długi czas, w dalszym ciągu wyglądają jak nowe.

Blog