PŁYTKI NORMANDIE

PŁYTKI NORMANDIE

Nasz sklep internetowy JETA oferuje bogaty wybór wysokiej jakości ceramicznych płytek od najlepszych producentów. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się płytki ceramiczne Cersanit. To popularna polska firma, która działa nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat. Jej produkty są dostępne zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami. Asortyment Cersanit obejmuje kafelki zarówno nowoczesne, jak i nieco bardziej klasyczne. Doskonale sprawdzają się w domach i mieszkaniach, jak i biurach, hotelach lub restauracjach. Z powodzeniem można je zastosować w kuchni, łazience, salonie, przedpokoju, na balkonie czy tarasie. Poszczególne modele płytek mogą się różnić od siebie materiałem wykonania, kształtem, formatem, kolorem czy parametrami. Godne polecenia są między innymi płytki Normandie.

Nowoczesne płytki Normandie

Płytki Normandie to świetne rozwiązanie do każdego wnętrza, w którym króluje styl nowoczesny. Do wyboru są tu produkty w kolorach grafitowym, beżowym i 2 odcieniach szarości[a]. Pozwala to na tworzenie z ich pomocą zróżnicowanych aranżacji. Uzupełnieniem kolekcji są kafelki pokryte motywem kropek. Stanowią sprawdzony sposób na ożywienie wnętrza i nadanie mu niebanalnego charakteru. Płytki Normandie nadają się do kuchni, łazienki, pokoju dziennego czy przedpokoju. Ich wymiary to 29,7 x 59,8 cm. To uniwersalny format, który znajduje zastosowanie w niewielkich, jak i przestronnych wnętrzach.

Wytrzymałe płytki Normandie

Płytki Normandie mają gładką, matową powierzchnię. Sprawia to, że znajdujące się na nich zabrudzenia są znacznie mniej widoczne, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu w czystości. Kafelki mają 4 klasę ścieralności. Pozwala to na stosowanie ich w pomieszczeniach o intensywnym natężeniu ruchu. Są mrozoodporne. Dzięki temu z powodzeniem można ich używać na przykład na balkonie, tarasie lub w altanie. Do zalet płytek Normandie zaliczyć można także odporność na uszkodzenia mechaniczne.

[a]Mi wyświeltlily się dwie płytki w graficie i beżowym

Blog