PŁYTKI SHINY TEXTILE

PŁYTKI SHINY TEXTILE

Szukasz najwyższej jakości płytek ceramicznych? Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym JETA! Oferujemy produkty renomowanych marek takich jak na przykład Cersanit. Firma ta działa na polskim rynku nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat. Jej wyroby są dostępne zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami. Asortyment Cersanit obejmuje rozmaite kolekcje różniące się od siebie kształtem płytek, ich formatem, materiałem wykonania, sposobem wykończenia, kolorystyką czy stylistyką. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy nowoczesnych rozwiązań, jak i osoby gustujące w nieco bardziej tradycyjnych produktach. Godne polecenia są między innymi płytki ceramiczne Shiny Textile.

Płytki Shiny Textile do przytulnego wnętrza

Płytki Shiny Textile to sprawdzony sposób na przytulne, skłaniające do relaksu wnętrze. Jest utrzymane w spokojnych, stonowanych odcieniach beżu. To uniwersalne, ponadczasowe kolory, które nigdy nie wychodzą z mody i dobrze sprawdzają się tak w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. W skład serii wchodzą kafelki podłogowe w rozmiarach 42 x 42 cm, produkty ścienne w formacie 29,8 x 59,8 cm oraz listwa dekoracyjna, której wielkość to 2 x 59,8 cm.

Płytki Shiny Textile o znakomitych parametrach

Podłogowe płytki Shiny Textile mają 4 klasę ścieralności. Sprawia to, że znakomicie sprawdzają w pomieszczeniach o intensywnym natężeniu ruchu takich jak na przykład przedpokój. Kafelki są mrozoodporne, dzięki czemu nadają się nie tylko do pomieszczeń zamkniętych, lecz również na zewnątrz, na przykład na balkon lub taras. Nie ulegają uszkodzeniu na skutek działania niskich temperatur. Płytki podłogowe zostały wykonane z wysokiej jakości gresu, który jest materiałem o niskiej nasiąkliwości i wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania czy pęknięcia. Kafelki ścienne oraz listwa wyprodukowano natomiast z glazury. Sprawia, że nie tylko elegancko się prezentują, lecz są także łatwe w czyszczeniu i wytrzymałe.

Blog