BALNEO

BALNEO

Odpływy liniowe w łazience to element niezbędny, pozwalający na bezproblemowe odprowadzanie wody – np. z prysznica. Jeżeli poszukujesz tych najlepszych, które nie tylko okażą się skuteczne, ale również będą służyły Ci na przestrzeni wielu lat, polecamy produkty Balneo. Jest to marka oferująca prawdopodobnie najlepsze odpływy łazienkowe i od lat spełniająca tym samym oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Czym wyróżniają się odpływy liniowe Balneo?

Odpływy liniowe Balneo są tworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie, specjalistyczną wiedzę, a także najlepsze materiały i technologie. Producent oferuje rozwiązania o bardzo zróżnicowanych parametrach, wśród których znajdziesz to, co będzie odpowiednie dla Twojej łazienki.

Inwestując w odpływy łazienkowe dostępne w tej kategorii, możesz liczyć na:

·        grubsze ścianki, dzięki czemu odpływy są jeszcze bardziej funkcjonalne i odporne na uszkodzenia mechaniczne;

·        dystanse wewnętrzne doskonale spasowane z otworami w ruszcie, co pozwala na trwałą i bezproblemową instalację odpływu;

·        wysokiej jakości ograniczniki, dzięki którym nie ma ryzyka przesunięcia się odpływu łazienkowego;

·       bardzo estetyczne powierzchnie, dzięki czemu odpływ liniowy Balneo stanie się nie tylko funkcjonalnym, ale również estetycznym elementem wyposażenia łazienki.

 Wszystko to, w połączeniu z doskonałą jakością wykończenia oraz ogromną różnorodnością odpływów liniowych Balneo sprawia, że z całą pewnością znajdziesz w ofercie producenta coś odpowiedniego dla siebie.

Zapraszamy do zakupu najlepszych odpływów łazienkowych!

Balneo to producent, który jest w stanie zapewniać swoim klientom wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania. To wizja podobna do naszej, dlatego w Jeta stworzyliśmy bardzo bogaty asortyment z tego rodzaju produktami. Znajdziesz u nas odpływy liniowe o różnych parametrach, których zakup będzie inwestycją na długie lata.

Zachęcamy do zapoznania się z kabinami prysznicowymi, drzwiami prysznicowymizestawami łazienkowymi oraz brodzikami.

Blog