PŁYTKI ELFI

PŁYTKI ELFI

Szukasz solidnie wykonanych, estetycznie prezentujących się płytek ceramicznych o doskonałych parametrach? Koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego Jeta.pl! Znajdziesz tu płytki ceramiczne najlepszych na rynku producentów. Na uwagę zasługują między innymi kafelki popularnej polskiej firmy Cersanit. Jej bogaty asortyment obejmuje kilkadziesiąt kolekcji; klasycznych, jak i nowoczesnych. Do wyboru są tu płytki o różnych rozmiarach, kolorach, kształtach i parametrach takich jak mrozoodporność, antypoślizgowość czy klasa ścieralności. Mogą być gładkie, pokryte rozmaitymi wzorami, na przykład geometrycznymi lub kwiatowymi czy z wierną imitacją drewna, betonu lub kamienia. Płytki Cersanit doskonale sprawdzają się w kuchniach, łazienkach, salonach, przedpokojach, na balkonach oraz tarasach. Na uwagę zasługują między innymi płytki Elfi.

Przykuwające wzrok płytki Elfi

Płytki Elfi to sprawdzony sposób na ożywienie aranżacji pomieszczenia i jego optyczne powiększenie oraz rozjaśnienie. Zasługą tego jest ich połyskująca powierzchnia, która pięknie odbija światło. W skład omawianej kolekcji wchodzą między innymi 3 płytki strukturalne: fioletowa, czerwona i biała. Jej uzupełnieniem są kafelki pokryte efektownym, przykuwającym wzrok motywem fal. Jest dostępny w dwóch wersjach: czerwonej oraz lazurowej. Płytki z kolekcji Elfi mają wymiary 25 x 40 cm oraz 42 x 42 cm. To uniwersalne formaty, które nadają się do małych, jak i dużych pomieszczeń.

Płytki Elfi z motywem fal

Płytki Elfi są mrozoodporne. Sprawia to, że nadają się zarówno do pomieszczeń zamkniętych, jak i na zewnątrz. Z powodzeniem można je zastosować na balkonie, tarasie czy w altanie, bez obaw o uszkodzenie na skutek działania niskich temperatur. Płytki mają 4 klasę ścieralności, dzięki czemu z powodzeniem można je stosować w pomieszczeniach o intensywnym natężeniu ruchu. Są również odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu w czystości.

Blog