PŁYTKI GREY BLANKET

Nie da się ukryć, że w przypadku aranżacji łazienki najistotniejszymi kwestiami, na które zwracamy uwagę, są funkcjonalność pomieszczenia oraz łatwość utrzymania poszczególnych elementów w czystości. Nie oznacza to jednak wcale, że estetyka wnętrza powinna schodzić na dalszy plan – ładnie urządzone mieszkanie pozytywnie wpływa bowiem na komfort życia. Czy jest coś przyjemniejszego niż długa wieczorna kąpiel w pięknie prezentującej się przestrzeni? Najbardziej zdobnym i wyróżniającym się elementem wystroju łazienki pozostają płytki, które pozwalają na urozmaicenie projektu nawet w bardzo minimalistycznych łazienkach. Znajdź model idealny dla siebie w salonach JETA!

Kup płytki Grey Blanket w salonie JETA

Pewnie zadajesz sobie pytanie, dlaczego salony łazienkowe JETA będą najlepszym miejscem do zakupu płytek łazienkowych. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem na rynku, która współpracuje tylko z najbardziej renomowanymi firmami zajmującymi się produkcją armatury, takimi jak chociażby Opoczno. W zależności od Twojej lokalizacji i potrzeb, możesz zrobić zakupy na naszej stronie internetowej lub w jednym z salonów stacjonarnych, znajdujących się zarówno w mniejszych, jak i większych miejscowościach. Wracając jeszcze do wspomnianej wcześniej firmy Opoczno – w naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych kolekcji tej marki. Ciekawą propozycją, którą możemy Ci zaproponować są płytki Grey Blanket. Ta wyjątkowa seria inspirowana kamieniem z pewnością będzie świetnym wykończeniem różnych wnętrz w Twoim domu.

Urządź minimalistyczną przestrzeń z płytkami Grey Blanket

Cechą charakterystyczną wszystkich płytek z kolekcji Grey Blanket jest ich uniwersalny kolor. Szarość, choć być może wcale nie kojarzy nam się z wystrojem łazienki czy kuchni, doskonale sprawdzi się w tych pomieszczeniach. Kolor ten zmniejsza ryzyko zabrudzenia powierzchni, jednocześnie sprzyjając stworzeniu industrialnej atmosfery. Neutralność tek kolekcji sprzyja sięganiu po nią także w innych wnętrzach, czy nawet poza domem – świetnie sprawdzi się między innymi na tarasie, a ponadto w połączeniu z bardziej intensywnymi barwami. Wielbicielom bardziej złożonych rozwiązań polecamy płytki Grey Blanket w wariancie mozaikowym. Każdy model z tej kolekcji, poza wyglądem, charakteryzuje się też dużą wytrzymałością w korzystnej cenie. Jeśli płytki przypadły Ci do gustu, to zachęcamy do zakupów lub zadawania pytań przez infolinię.

Blog