PŁYTKI WIKA

PŁYTKI WIKA

W naszym sklepie internetowym JETA znajdziesz płytki ceramiczne najlepszych producentów. Jednym z nich jest polska marka Cersanit. W jej bogatym asortymencie dostępne są płytki zarówno ścienne, jak i podłogowe oraz uniwersalne. Firma oferuje płytki do łazienki, kuchni, przedpokoju, salonu, na balkon, taras czy ganek. Można się zaopatrzyć w płytki zarówno jednokolorowe, jak i pokryte rozmaitymi wzorami, na przykład geometrycznymi. Różnią się od siebie kształtem, materiałem wykonania, wykończeniem oraz stylistyką. Kolekcją Cersanit, która cieszy się dużą popularnością wśród klientów naszego sklepu internetowego, jest Wika. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje na jej temat.

Nowoczesne płytki Wika

Płytki Wika przypadną do gustu wszystkim miłośnikom wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym, surowym, industrialnym, loftowym oraz minimalistycznym. W skład kolekcji wchodzą kafelki dekoracyjne ze wzorem cegły oraz pokryte grafiką przedstawiającą pnie brzozy. Ich wymiary to 25 x 40 cm. To uniwersalny format, który znajduje zastosowanie w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego metraż. Płytki ze wzorem cegły mają strukturę i są utrzymane w odcieniach bieli i szarości. Te z motywem brzozy są natomiast czarno-białe. Uzupełnieniem serii Wika jest płytka bazowa w odcieniu brudnej bieli.

Płytki Wika z efektownymi nadrukami

Płytki Wika marki Cersanit to doskonały sposób na ożywienie aranżacji wnętrza. Znakomicie będą się sprawdzać zarówno w łazience, jak i kuchni, przedpokoju czy salonie. Kafelki podłogowe mają III klasę ścieralności, co czyni z nich dobre rozwiązanie do pomieszczeń o średnim natężeniu ruchu. Są mrozoodporne, dzięki czemu z powodzeniem można zastosować je także na zewnątrz; na balkonie czy tarasie. Płytki te nie ulegają uszkodzeniu na skutek działania niskich temperatur. Płytki Wika mają matowe wykończenie. Nadaje im ono szlachetnego wyglądu i skutecznie maskuje znajdujące się na ich powierzchni zabrudzenia, ułatwiając utrzymanie ich w czystości.

Blog